Kwi 22, 2016
25 Views

Radwańska – Pliskova WYNIK 2:0 /6-2 7-6 – mecz zakończony/. Gdzie oglądać mecz Radwańska vs Pliskova [WTA Stuttgart 2016]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


WTA Stuttgart / Porsche Open: Agnieszka RADWAŃSKA – Karolina PLISKOVA na żywo 22.04 – GDZIE w TV? Kliknij LINK, żeby zobaczyć STREAM ONLINE z meczu Radwańska – Pliskova na WTA Stuttgart 2016:

>> LINK /strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu zapewnienia poprawnego linku do streamu online – link zostanie zaktualizowany nie wcześniej niż około 20:15/WTA Stuttgart: AGNIESZKA RADWAŃSKA – Karolina PLISKOVA na żywo w TV i online. Gdzie i kiedy mecz Radwańska – Pliskova?
>> BRAMKI z meczu Zagłębie – Ruch WYNIK 4:1 – zobacz teraz

Radwańska – Pliskova POWTÓRKA:


Powtórkę meczu Radwańska – Pliskova zaplanowano na sobotę, 23 kwietnia, godz. 8:00.

Radwańska – Pliskova transmisja na żywo – oglądaj online:

  • Gdzie w TV: TVP Sport
  • Stream online Radwańska – Pliskova: tak, sport.tvp.pl
  • Kiedy: piątek, 22.04.2016,
  • Godzina: nie wcześniej niż o 20:30

Po meczu wygranym z Petković czeka nas kolejne, miejmy nadzieję, spotkanie Radwańska – Pliskova na żywo, w którym zatryumfuje Agnieszka Radwańska.

Radwańska – Pliskova wynik 5:0 w dotychczasowych starciach

Prognozy na mecz są wyjątkowo korzystne. W dotychczasowych pojedynkach Radwańskiej z Pliskovą, bilans wynosi 5:0.Jak jednak podaje sport.tvp.pl, Agnieszka Radwańska stresuje się meczem. Nie przepada za kortami ziemnymi i swój pierwszy przegrany set z Petković zrzuca właśnie na konieczność przestawienia się na mączkę:

Na ziemi zawsze ciężko mi się gra i choć jestem rozstawiona z „1”, to nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie ukrywam, że chciałabym wygrać tutaj przynajmniej jeszcze jeden mecz. Karolina to bardzo dobra tenisistka, udowodniła to z Ivanović, ale nie mam nic do stracenia

>> ZAKSA – Resovia TRANSMISJA NA ŻYWO 22.04 – oglądaj teraz

Radwańska – Pliskova 22.04 WYNIK 2:0 (6-2 7-6):


.
Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SPORT

Leave a Comment