access_timeWtorek 19-06-2018
remove_red_eye9
comment0

╔══►PROJEKT LADY odcinek 6 player TVN vod - OGLĄDAJ ZA DARMO Projekt Lady sezon 3 odc. 6 VOD [25.06] - kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.pl

PROJEKT LADY odcinek 6 online TVN PLAYER - OGLĄDAJ ZA DARMO Projekt Lady sezon 3 odcinek 6 z 25.06.2018 VOD - kliknij LINK, żeby obejrzeć online TVN player.pl Projekt Lady odcinek 6 - ZOBACZ TERAZ:

>> LINK Projekt Lady odcinek 6 online VOD [player.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ dostępność odcinka]

LIVE >> LINK   Projekt Lady sezon 3 online WP PILOT stream [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ ] - link  dostępny tylko w czasie trwania programu, aby oglądać za darmo należy zalogować się i wybrać pakiet STARTER

 

Projekt Lady odc. 6 online i w TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie: TVN
  • kiedy: poniedziałek, 25.06.2018
  • godzina: 20:55
  • online Projekt Lady odc 6 płatny: od 25.06. (rano)
  • online za darmo Projekt Lady odc. 6: TAK, TVN PLAYER - patrz LINK powyżej

 

Projekt Lady odcinek 6 - POWTÓRKA:

  • sobota, 30 czerwca, 17:00 TVN

Projekt Lady odc. 6 możesz obejrzeć klikając LINK na górze. Oprócz tego powtórkę programu zobaczysz w następujących terminach:

 

PROJEKT LADY odcinek 6, OPIS, STRESZCZENIE:

W związku z przybyciem rodzin Tatiana na warsztatach poruszy sprawy relacji z rodzicami. Jak sama podkreśla, to jedne z najtrudniejszych zajęć, które przeprowadza. Mentorka poruszy bardzo czułą strunę i te chwile dziewczęta z pewnością zapamiętają na długo. Będą musiały m.in. odpowiedzieć na pytania - czego brakowało im w dzieciństwie, za co mają żal do rodziców, i za co są im wdzięczne. Tym razem kucharzy pracujących w Pałacu w Rozalinie zastąpią dziewczęta. Szef kuchni przygotuje je do nowej roli. Pokaże im jak przyrządzić bażanta i zdradzi tajniki flambirowania oraz pokaże wiele innych czynności niezbędnych w kuchni. Najlepiej zorganizowana uczestniczka zostanie szefem całego przedsięwzięcia i będzie nadzorować przygotowania kolacji dla bliskich. Zanim rodziny i bliscy zasiądą przy wspólnym stole, czeka na nich niespodzianka. W pokojach uczestniczki zostawiły coś, co głęboko poruszy odwiedzających. Przekonamy się, kto w końcu usłyszy tak długo wyczekiwane wyznanie miłości i która z dziewcząt sama wypowie te słowa, być może po raz pierwszy w życiu.

 

UCZESTNICZKI Projekt Lady sezon 3:

1. Anna Kowalewska 25 lat, Warszawa

2. Natalia Bugajska 27 lat, Chorzów

3. Patrycja Hutna 25 lat, Marzęcice

6. Sara Kacprzak 28 lat, Rawa Mazowiecka

6. Agnieszka Koszelak 28 lat, Gdańsk

6. Aleksandra Baryga 24 lata, Warszawa

7. Anna Lewandowska 28 lat, Pola Legnickie

8. Wiktoria Lewińska 19 lat, Konin

9. Magdalena Lubacz 24 lata, Mielec

10. Klaudia Obrzut 28 lat, Bielsko-Biała

25. Magdalena Prusinowska 23 lata, Żary

12. Sandra Rogaczewska 28 lat, Rząśnia

13. Kasia Wójciak 22 lata, Łódź / Aberdeen (Szkocja)

 

 

>> Projekt Lady 3 odcinek 5  |Projekt Lady odcinek 7 sezon 3 >>


Źródło ilustracji:

wszystkie – TVN/player TVN – zrzuty ekranu ze zwiastuna Projekt Lady odc. 6

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.