Mar 1, 2016
170 Views

POWIEDZ TAK! odc. 2 oglądaj online VOD – ipla.tv POWIEDZ TAK! 8.03.2016 – kliknij i ZOBACZ ZA DARMO:

Napisane przez
POWIEDZ TAK odc. 2 w IPLA TV online za darmo. Oglądaj online serial Polsatu Powiedz TAK! odcinek 2 z wtorku 8.03.2016 na VOD IPLA. Kliknij LINK, żeby przejść do serialu JUŻ TERAZ:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; polub Online-TV na Facebooku, żeby dowiadywać się o premierach odcinków online!]/POWIEDZ TAK odc. 2 w całości zostanie udostępniony prawdopodobnie 1.03.2016 r./

Powiedz TAK! odc. 2 POWTÓRKA:
Powtórka drugiego odcinka serialu Powiedz TAK! będzie miała miejsce w TV Polsat w sobotę, 12 marca o godzinie 10:45.

Powiedz TAK! – OBSADA:
W obsadzie znaleźli się młodzi, obiecujący polscy aktorzy:

  • piękna Kasia Zawadzka – jako Basia marzy w serialu o znalezieniu miłości swojego życia, a jednocześnie uwielbia pracować. A oto wywiad z nią na stronach ipla.tv – LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie].
  • Mikołaj Roznerski – przystojny, wysportowany Michał, któremu dziecko i tragedia żony w M jak Miłość nie przeszkadza w kontaktach z młodziutką, naiwną Basią ;). Michał jest wielką miłością Basi, ale wolał Olgę – ze swoją narzeczoną ma już syna.
  • Sylwia Gliwa jako Olga, czyli konkurentka, która odebrała Basi miłość jej życia.
  • Agnieszka Więdłocha jako Justyna, czyli największa psiapsióła Basi.
  • Paweł Domagała jako Wiktor, przyjaciel Basi.
  • Nikodem Rozbicki, czyli Bartek – szalejący za Justyną, przyjaciółką Basi. Muzyk, basista.
  • Maria Pakulnis jako Zofia, ciocia Basi, która ledwie wiąże koniec z końcem żyjąc z trudnym Oskarem.
  • Cezary Pazura, czyli Oskar, twardy, bezwzględny ojciec Basi, który nie rozumie jej decyzji. Z czasem jednak wszystko się zmieni…

Powiedz TAK – wtorek 8.03.2016 – S01E02 w VOD IPLA.tv streszczenie:
Oskar jest wściekły na Basię. Uważa, że córka nie spełnia jego oczekiwań. Basia odchodzi z kancelarii. Basia postanawia przeprosić ojca za swoje zachowanie. Oskar odmawia przyjęcia jej z powrotem do pracy. Basia zamieszkuje u ciotki Zofii. W wyprowadzce z domu rodzinnego pomaga jej młoda macocha, Dorota, matka Natalii. Basia musi wziąć życie w swoje ręce. Zgadza się zorganizować kolejne wesele.

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz