POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN wynik 1:3 /mecz zakończony/ Oglądaj mecz Pogoń 8.05.2016 Zagłębie online. Kliknij i ZOBACZ:


POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN transmisja na żywo w TV i online. Gdzie oglądać na żywo mecz Pogoń – Zagłębie z 35. kolejki Ekstraklasy: Canal+ Sport. Stream online z meczu Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: niedziela, 8.05.2016, od 15:30. Kliknij LINK i oglądaj na żywo:
>> LINK Pogoń – Zagłębie TRANSMISJA NA ŻYWO [canalplussport.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; stream PŁATNY]>> LINK 2 Pogoń – Zagłębie TRANSMISJA NA ŻYWO [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; stream PŁATNY]/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu aktualizacji linku do streamu online/

Mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 8.05 POWTÓRKA:

  • poniedziałek, 9.05, godzina 16:15 – Eurosport 2

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin transmisja na żywo 8.05:

  • gdzie w TV: Canal+ Sport
  • stream online Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: TAK, canalplussport.pl [LINKI powyżej]
  • kiedy: niedziela, 8.05.2016
  • o której: 15:30

Mecz Pogoń – Zagłębie na żywo w 35. kolejce Ekstraklasy można obejrzeć na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Sędzią spotkania będzie pan Paweł Gil.

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin

Transmisja TV z meczu Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin dostępna będzie w Canal+ Sport, a stream online w usługach Canal+ Sport, czyli canalplussport.pl i ncgo.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

Pogoń – Zagłębie STATYSTYKI

Umiarkowanym faworytem spotkania Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin jest Zagłębie, które jest o 2 punkty bliżej awansu do europejskich pucharów. Jednak dotychczasowa historia potyczek obu zespołów pokazuje, że wyjątkowo często kończą one grę remisem. Jeśli wynik meczu Pogoń – Zagłębie będzie remisowy, to taka sytuacja również jest korzystna dla Zagłębia Lubin.

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin wynik 1:3:


.

Koniecznie zobacz:

Kategoria