Kwi 5, 2016
44 Views

PIERWSZA MIŁOŚĆ odcinek 2272 oglądaj w IPLA.TV + STRESZCZENIE – online Pierwsza miłość odc. 2272 [6.04.2016 * środa] – kliknij * ZOBACZ ZA DARMO:

Written by


PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 2272 już dostępny w internecie! Oglądaj online Pierwsza miłość odcinek 2272 z 6.04.2016 w ipla.tv – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Pierwsza miłość odc. 2272 zostanie udostępniony o godz. 18:50 – 5 kwietnia 2016. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymać powiadomienie o nowym odcinku!

Pierwsza miłość VOD odc. 2272 w ipla.tv STRESZCZENIE:


Luiza zastanawia się nad zgłoszeniem sprawy o fałszywy profil na policję. Kiedy Aśka to słyszy, mało nie krztusi się wodą – przecież to ona założyła Luizie konto na portalu, gdzie oferowane są usługi seksualne.Aśka widząc, jak jej oszustwo niszczy związek Miksera i Luizy, postanawia przyznać się do kłamstwa. Jej dalsze zatrudnienie w „Kinga Fitness” stoi pod znakiem zapytania.

>> Pamiętniki z wakacji odc 54 MUZYKA – wszystkie utwory

By zapomnieć o Kaśce, Katarzyna umawia się na randkę z kolegą z partii. W tym czasie zrozpaczony chłopak spędza męski wieczór w towarzystwie Bartka i Miksera.Radek i Sabina nie potrafią oddzielić spraw prywatnych od zawodowych. Ich rozstanie negatywnie wpływa na prowadzenie wspólnego biznesu i doprowadza do wielu zaniedbań z ich strony.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment