Kwi 8, 2016
28 Views

PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 2275 online w IPLA.TV + STRESZCZENIE – Pierwsza miłość odcinek 2275 [11.04.2016 * poniedziałek] przed emisją w Polsacie – kliknij i ZOBACZ ZA DARMO:

Written by


PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 2275 już dostępny w internecie! Oglądaj online Pierwsza miłość odcinek 2275 z 11.04.2016 w ipla.tv przed emisją w Polsacie. Pierwsza miłość 2275 online + STRESZCZENIE poniżej – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Pierwsza miłość odc. 2275 zostanie udostępniony o godz. 18:50 – 8 kwietnia 2016. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymać powiadomienie o nowym odcinku!

Pierwsza miłość VOD odc. 2275 w ipla.tv STRESZCZENIE:


Tymczasem między Jowitą i Radkiem ponownie zaczyna się dobrze układać. Gdy dziewczyna zamierza pójść na zorganizowaną przez Kaśkę imprezę, niespodziewanie odwiedza ją Ted. Składa jej propozycję nie do odrzucenia, więc Jowita, ze strachu, postanawia spędzić z nim noc.Sabina nie radzi sobie sama w firmie i prosi Darię, by wznowiła z nią współpracę. Ku niezadowoleniu Błażeja dziewczyna ponownie przyjmuje tę propozycję. Osaczona przez dziennikarzy i byłą dziewczynę Lwa – Beata nie potrafi się już bronić.Bartek demaskuje Tolę i jej rzekomą ciążę. Artur nie mówi Kindze o Toli, ale niebezpieczeństwo nie zostało jeszcze zażegnane. Tola go wyręczy, wyzna wszystko Kindze, a ta się załamie…

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment