Mar 29, 2016
29 Views

PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 2267 oglądaj w IPLA.TV – online Pierwsza miłość odcinek 2267 [30.03.2016 * środa] – kliknij * ZOBACZ ZA DARMO:

Written by


PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 2267 już dostępny w internecie! Oglądaj online Pierwsza miłość odcinek 2267 z 30.03.2016 w ipla.tv – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK /Pierwsza miłość odc. 2267 zostanie udostępniony 29 marca 2016. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymać powiadomienie o nowym odcinku!/

Pierwsza miłość VOD odc. 2267 w ipla.tv STRESZCZENIE:


Radek wyprowadza się od Sabiny. Po wyznaniu w poprzednim odcinku właściwie trudno spodziewać się innego obrotu spraw. A ciągle jeszcze nie dowiedział się, że zazdrosna Sabina za jego plecami rozmawiała z Jowitą!Artur dowiaduje się, że Jowita zamieszkała u „Kaśki”. Prowadzi to do awantury, Artur chce wypędzić zarówno Jowitę, jak i „Kaśkę” – ale Jowita ratuje sytuację oddając Arturowi dług. Jednak Jowita musi się wyprowadzić.Sabina zdruzgotana wyprowadzką Radka, próbuje wyżalić się Natanowi. Ten udziela jej dobrej rady i prosi, by… nigdy więcej do niego nie dzwonila.
Tymczasem Beata spotyka miłość swojego życia – Lwa Gromskiego granego przez Marcina Krawczyka.

Pierwsza miłość odcinek 2267 – MUZYKA:

/na razie brak informacji/

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment