Kwi 21, 2016
101 Views

PGE Skra Bełchatów – Lotos Trefl Gdańsk WYNIK 3:0. TRANSMISJA NA ŻYWO 21.04.2016. Oglądaj mecz Skra – Trefl na żywo. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez
PGE SKRA BEŁCHATÓW – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo w internecie. Gdzie transmisja TV: Polsat Sport. Kiedy transmisja: czwartek, 21.04, od 18:00. Mecz SKRA – Trefl live online – kliknij LINK i oglądaj za darmo:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/strona odświeża się automatycznie w celu zaprezentowania poprawnych linków do streamu online meczu Skra – Trefl/

>> ZAKSA – RESOVIA transmisja na żywo 21.04 od 20:30

Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk (mecz 1) POWTÓRKA:
/brak informacji o powtórce/

Skra – Trefl transmisja na żywo w TV i live w internecie:

  • Gdzie w TV: Polsat Sport.
  • Stream online: tak, ipla.tv
  • Kiedy: czwartek, 21.04.2016, godzina 18:00.

Zawodnicy Skry z pewnością czują rozczarowanie, że muszą walczyć o trzecie miejsce w meczu Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk na żywo 21.04. Po raz pierwszy w historii Plusligi zdarzyło się tak, że o miejscu w finale zadecydował jeden stracony set – w przypadku Skry był to set stracony w meczu z BBTS.I choć Skra cały mecz z BBTS-em Bielsko-Biała wygrała, ten jeden utracony set zmienił wszystko.

Skra – Trefl (finał Plusligi) – mecz rozczarowanych piłkarzy

Również Lotos Trefl Gdańsk ma powody do narzekań. Zespół z Gdańska w poprzednim sezonie zajął drugie miejsce – a teraz ledwie walczy o trzecie.

PGE Skra BEŁCHATÓW – Lotos Trefl GDAŃSK wynik 3:0:

Kategorie:
SPORT

Zostaw komentarz