NASZ NOWY DOM sezon 9 odcinek 98 online IPLA [PROGRAM] - OGLĄDAJ ZA DARMO Nasz Nowy Dom 9 odc. 4 VOD [28.09.2017 * czw.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
NASZ NOWY DOM sezon 9 odcinek 98 online IPLA - OGLĄDAJ ZA DARMO NASZ NOWY DOM - odcinek 98 online ipla.tv  z 28.09.2017 na żywo w ipla.tv odc. 4 - kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo Nasz Nowy Dom  w Cybulicach  - czwartek, 28.09 - ZOBACZ TERAZ: NASZ NOWY DOM odcinek 4 sezon 9  LINK DOWNLOAD Nasz Nowy Dom odc. 98 (sezon 9) w online [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE]

Nasz Nowy Dom odc. 98 na żywo NASZ NOWY DOM sezon 9 odcinek 98 online IPLA - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: Polsat, ipla.tv
  • kiedy: czwartek, 28.09.2017
  • godzina: 20:05
  • stream online Nasz Nowy Dom odcinek 98 za darmo ipla.tv: TAK - patrz LINK powyżej
. Nasz Nowy Dom w (odcinek 4 sezon 9) - POWTÓRKA - oglądaj: Powtórka programu Nasz Nowy Dom odc. 98 dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego program można obejrzeć w następujących terminach:
  • niedziela, 1 października, godzina 17:50 Polsat
  • poniedziałek, 2 października, godzina 17:00 Polsat Cafe

.

NASZ NOWY DOM - odcinek 98 - opis producenta - zobacz:

W niewielkim domku w mazowieckiej wsi Cybulice mieszka wielopokoleniowa rodzina złożona z babci Grażyny, mamy Mirosławy i dzieci: Agnieszki, Małgosi, Weroniki i Dawida. Mąż pani Mirosławy odszedł do innej kobiety, pozostawiając rodzinę bez wsparcia. Ich sytuacja materialna jest dramatyczna - najstarsza córka czasami nie ma na bilet do szkoły. Również dom rodziny jest w katastrofalnym stanie. Przeciekający dach sprawia, że grzyb pokrywa większość ścian i sufitów. Dwie dziewczynki śpią na prowizorycznym poddaszu, którego podłoga może się zarwać w każdej chwili. Dzieci nie mają warunków do nauki i normalnego rozwoju. Katarzyna Dowbor kompletuje ekipę, która ma tylko 5 dni na zrealizowanie planu przebudowy domu. Nasz nowy dom 98 w Cybulicach Nasz nowy dom jest to program oparty na produkcjach tego typu ze Stanów, które się tam sprawdziły. Do programu zgłaszają się osobiście rodziny, które żyją w skromnych warunkach, albo ich domy wymagają specjalnych udogodnień, przykładowo dla osób niepełnosprawnych. Pod wskazanym adresem pojawia się ekipa telewizyjna i zaczyna wielką rewolucję. „Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji Polsat, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Dotychczas ekipa programu wyremontowała ponad 100 domów Nasz Nowy Dom odcinek 97 online ipla.tv:  | Nasz Nowy Dom odcinek 99 online ipla.tv:
Źródło: Ilustracje: ipla.tv, polsat.pl

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!