Maj 9, 2016
0 Views

Na Wspólnej odcinek 2270 online TVN PLAYER – oglądaj Na Wspólnej nowy odc. 2270 PRZED EMISJĄ W TVN [10.05.2016]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2270 online PLAYER.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 10.05.2016. Na Wspólnej odc. 2270 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]Odcinek 2270 Na Wspólnej można obejrzeć online za darmo od 9.05.2016, godziny 21:00. Wcześniej link prowadzi do zwiastunu.

Na Wspólnej odc. 2270 STRESZCZENIE:


Kornacki zabierze Tosię rodzicom?

Kornacki zabiera Tosię na poważną rozmowę – proponuje by wspólnie zamieszkali. Zuza i Kamil uprzedzają o tym Ulę. Dziewczynka wpada w rozpacz! Kiedy Tosia wraca ze spotkania z ojcem, rodzina patrzy na nią z niepokojem – jaką decyzję podjęła?

Roman zdradzi Honoratę?

Honorata mówi Marii, że się martwi – Roman praktycznie przestał do niej dzwonić z sanatorium. W tym czasie Hoffer jest na romantycznym spacerze z Sabiną. Kobieta mówi mu, żeby się wyluzował i zaczął myśleć o przyjemnościach, których może zaznać na wolności…

Weronika chroni Irinę – przestępcy chcą się jej pozbyć?

Po rozmowach z kolegami policjantami Sławek ostrzega Weronikę – ma się trzymać z daleka od klubu „Bajadera”! Dziedzic brzmi bardzo tajemniczo… Do Roztockiej przychodzi koleżanka zaginionej Iriny – słyszała, że bandyci chcą się pozbyć Ukrainki! Weronika używa podstępu – alarmuje policję, że w „Bajaderze” ktoś znęca się nad młodą dziewczyną!

>> Na Wspólnej odcinek 2270 i pozostałe – oglądaj online

>> Na Wspólnej odcinek 2271 >>

Kategorie:
SERIALE

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *