Maj 2, 2016
95 Views

NA WSPÓLNEJ odc. 2265 TVN PLAYER: Ola i Klaudia – pierwsza KŁÓTNIA KOCHANEK – oglądaj Na Wspólnej odc. 2265 online [2.05.2016 * poniedziałek]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2265 online PLAYER.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 2.05.2016. Na Wspólnej odc. 2265 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK Odcinek 2265 Na Wspólnej można obejrzeć online za darmo od 28.04.2016, godziny 21:00. Wcześniej link prowadzi do zwiastunu.

Na Wspólnej odc. 2265 STRESZCZENIE:


Na Wspólnej odc. 2265: Pierwsza kłótnia kochanek – Ola i Klaudia mają spięcie

Dagmara (Dorota Kuduk) namawia Olę (Marta Wierzbicka) na wieczorny wypad do klubu. Zimińskiej udaje się namówić Klaudię (Julia Trembecka) na wspólne wyjście. Gdy Dagmara z Olą bawią się w najlepsze – Klaudia z zazdrością je obserwuje. Kiedy jej ukochaną zaczyna podrywać jakiś mężczyzna, dziewczyna nie wytrzymuje!

Na Wspólnej odcinek 2265: Włodek i Roman w sanatorium

Zięba (Mieczysław Hryniewicz) z Hofferem (Waldemar Obłoza) przyjeżdżają do kurortu. Włodek marzy tylko o jednym – żeby porządnie się najeść. Podczas wieczorku zapoznawczego Zięba nie rozstaje się z talerzem ciasteczek. Tymczasem Roman szaleje na parkiecie, porwany do tańca przez sanatoryjną seksbombę!

Na Wspólnej 2265: Krzysztof ma depresję

Krzysztof (Łukasz Konopka) wpada w przygnębienie – czuje, że kompletnie się wypalił. Dodatkowo wyrzuca sobie, że sprzedał dom grubo poniżej jego wartości. Jest tak podenerwowany, że stojąc w korku, rozjuszony wybiega z auta i rzuca się na innego kierowcę! Basia (Grażyna Wolszczak) jest przerażona…

>> Na Wspólnej odcinek 2265 i pozostałe – oglądaj online

>> Na Wspólnej odcinek 2266 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment