Mar 30, 2016
27 Views

NA WSPÓLNEJ odc 2248 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2248 [31.03.2016 * czwartek]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2248 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 31.03.2016. Na Wspólnej odc. 2248 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK /odcinek dostępny w czwartek, 31.03.2016, od godziny 21:00/

Na Wspólnej odc. 2248 STRESZCZENIE:


Tosia potajemnie spotyka się z ojcem!  Tosia spotyka się z Kornackim – w tajemnicy przed Zuzą i Kamilem! W cukierni, do której chodziła kiedyś z mamą, pyta swojego biologicznego ojca, dlaczego kiedyś je porzucił… Kornacki jest pod dużym wrażeniem córki. Pyta, czy może liczyć na ich dalsze spotkania…Norbert zakochany w Kalinie! Norbert nie może zapomnieć o Kalinie – Jarek stwierdza, że kumpel po prostu  się zakochał! Tymczasem Eliza zrywa z Łukaszem. Sandra pyta przyjaciółkę, czy myśli o powrocie do Jarka. Eliza się wzdraga – dla niej Berg to zamknięty rozdział. Co innego jej intrygujący znajomy z czatu – czyli „Poszukujący”…

>> BONBON – Era Istrefi podbija świat. Znasz ten hit?

Bergowie nie rezygnują z walki o ukaranie Godlewskiego! Dominik znalazł sposób na intymne spotkania z Kasią – będzie wypożyczał na godziny mieszkanie kolegi. Wierzy, że to bardzo spodoba się ukochanej… Tymczasem u Bergów zjawia się ich adwokat – prosi, by nagłośnili sprawę śmierci Mateuszka w mediach!

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment