Mar 29, 2016
19 Views

NA WSPÓLNEJ odc 2247 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2247 [30.03.2016 * środa]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2247 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 30.03.2016. Na Wspólnej odc. 2247 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK /odcinek dostępny w środę, 30.03.2016, od godziny 21:00/

Na Wspólnej odc. 2247 STRESZCZENIE:


Julia nie jest w ciąży! Michał bardzo chce pójść z Julią na USG. Zdrojewska ma opory – to będzie bardzo intymne badanie… W końcu Brzozowski daje się przekonać i zostaje na korytarzu. Nie wie, że w gabinecie Julia pyta ginekologa o sposoby na przyśpieszenie zajścia w ciążę!Maria nie odpuszcza mężowi! Ziębowa cały czas pilnuje, żeby mąż nie podjadał. Na opakowaniu dietetycznego pieczywa znajduje informację o konkursie. Warunkiem jest założenie bloga dokumentującego codzienną walkę o szczupłą sylwetkę, a główną nagrodą – tydzień w SPA dla dwóch osób! Maria zapisuje Włodka do konkursu i ma nadzieje na zwycięstwo!Czy Klaudia wyjedzie? Klaudia zaskakuje wszystkich – myśli o wyjeździe z Warszawy. Patrząc znacząco na Olę stwierdza, że nic jej w stolicy nie trzyma. Po południu Zimińska odwiedza przyjaciółkę. Zastaje Klaudię malującą obraz. Ola z napięciem pyta, czy nie zechciałaby namalować jej portretu… Dziewczyny zaczynają się namiętnie całować i… skończy się na wspólnie spędzonej nocy!

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment