Mar 24, 2016
11 Views

NA WSPÓLNEJ odc 2246 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2246 [29.03.2016 * wtorek]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2246 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 29.03.2016. Na Wspólnej odc. 2246 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK /odcinek dostępny w czwartek, 24.03.2016, od godziny 21:00 – to pierwszy odcinek emitowany w telewizji TVN od 24.03 po przerwie świątecznej/

Na Wspólnej odc. 2246 STRESZCZENIE:


Ola poznaje byłą dziewczynę Klaudii! Ola odwiedza Klaudię. Przyjaciółka pyta Zimińską, czy ich pocałunek na imprezie był dla niej przykry. Olę od odpowiedzi wybawia… była kochanka Klaudii, która właśnie przyjechała do niej w odwiedziny. Dziewczyny zapraszają Zimińską na wspólny wieczór…Joanna i Bogdan znów szczęśliwi! Kasia obiecuje zająć się Michalinką – Bergowie w końcu mają wolne popołudnie. Szczęśliwi, idą do restauracji. Tymczasem Kasię odwiedza Dominik – chłopak ma chęć na „amory”. Bergówna jest jednak skrępowana obecnością malucha w domu – odtrąca Dominika. Między nimi dochodzi do poważnej sprzeczkiJakub przyznaje się, że wrobił Elżbietę! W ramach ugody Igor ma przeprosić męża Elżbiety na łamach gazety. Nowak się nie zgadza – zostaje zawieszony w obowiązkach! Tymczasem matka Jakuba poważnie rozmawia z synem. Marcinek w końcu przyznaje się, że to on wrobił żonę!

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment