Mar 23, 2016
13 Views

NA WSPÓLNEJ odc 2245 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2245 [24.03.2016 * czwartek]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2245 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 24.03.2016. Na Wspólnej odc. 2245 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK /odcinek dostępny w środę, 23.03.2016, od godziny 21:00/

Na Wspólnej odc. 2245 STRESZCZENIE:


Klaudia wyznaje Oli, że jej pocałunki nie były wygłupem… Po wczorajszej imprezie u Oli wszyscy są mocno skacowani. Niewiele pamiętają, ale pocałunek Zimińskiej i Klaudii wszyscy! Ola ma potwornego kaca moralnego… Indiana próbuje żartować z koleżanek-lesbijek, ale napotyka bardzo ostrą kontrę Klaudii. Wieczorem dziewczyna odwiedza Olę. Wyznaje, że z jej strony to wcale nie był wygłup!

>> Muzyka z NA WSPÓLNEJ (i nie tylko) do pobrania

Marta błaga Olafa o wybaczenie! Igor namawia Martę, żeby jeszcze raz zawalczyła o Olafa. Konarska czeka na ukochanego przed jego domem. Kubicki nie ma ochoty z nią rozmawiać. Uświadamia Marcie, że oskarżając go, wbiła mu nóż w serce – kochał ją i gotów był zrobić dla niej wszystko, a ona uwierzyła w kłamstwa! Konarska jeszcze raz błaga o wybaczenie…Tosia dostaje od swojego ojca list – czy to ją złamie? Kornacki przychodzi do szkoły Tosi. Przez jedną z jej koleżanek przekazuje córce kopertę. Kiedy Tosia ją otwiera, znajduje zdjęcie mamy z Kornackim i list. Ojciec pisze, że opuścił ją i jej mamę, by ratować swoje małżeństwo. Rozumie, że trudno coś takiego wybaczyć, ale prosi, by dała mu szansę. Wierzy, że mogą być jeszcze prawdziwą rodziną… Czy Tosia się złamie?

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment