Mar 23, 2016
78 Views

NA WSPÓLNEJ odc 2245 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2245 [24.03.2016 * czwartek]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez
NA WSPÓLNEJ odc 2245 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2245 [24.03.2016 * czwartek]. Kliknij i ZOBACZ:
Lubisz to?
Na Wspólnej 2245 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 24.03.2016. Na Wspólnej odc. 2245 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek dostępny w środę, 23.03.2016, od godziny 21:00/

Na Wspólnej odc. 2245 STRESZCZENIE:
Klaudia wyznaje Oli, że jej pocałunki nie były wygłupem… Po wczorajszej imprezie u Oli wszyscy są mocno skacowani. Niewiele pamiętają, ale pocałunek Zimińskiej i Klaudii wszyscy! Ola ma potwornego kaca moralnego… Indiana próbuje żartować z koleżanek-lesbijek, ale napotyka bardzo ostrą kontrę Klaudii. Wieczorem dziewczyna odwiedza Olę. Wyznaje, że z jej strony to wcale nie był wygłup!

>> Muzyka z NA WSPÓLNEJ (i nie tylko) do pobrania

Marta błaga Olafa o wybaczenie! Igor namawia Martę, żeby jeszcze raz zawalczyła o Olafa. Konarska czeka na ukochanego przed jego domem. Kubicki nie ma ochoty z nią rozmawiać. Uświadamia Marcie, że oskarżając go, wbiła mu nóż w serce – kochał ją i gotów był zrobić dla niej wszystko, a ona uwierzyła w kłamstwa! Konarska jeszcze raz błaga o wybaczenie…Tosia dostaje od swojego ojca list – czy to ją złamie? Kornacki przychodzi do szkoły Tosi. Przez jedną z jej koleżanek przekazuje córce kopertę. Kiedy Tosia ją otwiera, znajduje zdjęcie mamy z Kornackim i list. Ojciec pisze, że opuścił ją i jej mamę, by ratować swoje małżeństwo. Rozumie, że trudno coś takiego wybaczyć, ale prosi, by dała mu szansę. Wierzy, że mogą być jeszcze prawdziwą rodziną… Czy Tosia się złamie?

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz