Lut 29, 2016
27 Views

NA WSPÓLNEJ odc. 2231 VOD PLAYER TVN – online Na Wspólnej [1.03.2016 – wtorek]. Kliknij i OGLĄDAJ ZA DARMO:

Written by

Na Wspólnej 2231 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 1.03.2016. Na Wspólnej odc. 2231 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK

Na Wspólnej odc. 2231 STRESZCZENIE:

Daniel odkrywa prawdę o Tomku! Daniel spotyka się z dziewczyną, z którą pracował Tomek. Okazuje się, że chłopak jest toksyczny i zniszczył jej życie. Brzozowski chce natychmiast ostrzec Łucję – jednak ukochanej nie ma w domu. Jest u… Tomka, który mówi dziewczynie, że na zawsze ma miejsce w jego sercu!

Wielka wpadka Dębka! Stefan ukrywa się u Marka – boi się przyznać Halinie, że stracił pracę. Niestety, żona niespodziewanie pojawia się u Zimińskich! Dębek nie ma wyjścia – musi powiedzieć żonie prawdę.

Igor nie wie, jak pomóc swojej ukochanej… Igor widzi się z Elżbietą w areszcie. Kobieta jest kompletnie załamana – wie, że to Jakub chce ją zniszczyć… Pojawia się iskierka nadziei – Weronika mówi Igorowi, że Elżbieta może opuścić areszt. Trzeba tylko wpłacić 50 tysięcy złotych! Ale Igor nie ma takich pieniędzy…

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment