Lut 29, 2016
20 Views

NA WSPÓLNEJ odc. 2230 VOD PLAYER TVN – online Na Wspólnej 29.02.2016. Kliknij i OGLĄDAJ ZA DARMO:

Written by

Na Wspólnej 2230 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 29.02.2016. Na Wspólnej odc. 2230 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK

Na Wspólnej odc. 2230 STRESZCZENIE:

Koniec związku Marty z Olafem? Marta jest totalnie rozbita – Olaf błaga ją, żeby nie wierzyła w bzdury o molestowaniu Pauliny! Ale Marta, po wcześniejszych kłamstwach ukochanego, już nie potrafi mu zaufać… Tymczasem Roman oznajmia Paulinie, że musi zawiadomić o wszystkim jej rodziców. Dziewczyna wpada w histerię!

Jarek chorobliwie zazdrosny o Elizę! Eliza od rana rozmawia na czacie ze swoim nowym chłopakiem. Jarek jest potwornie zazdrosny… Po południu zostaje przyłapany na szperaniu w komputerze Elizy!

Zdegradowany Smolny obiektem drwin… własnej matki! Basia jest wdzięczna mężowi – dzięki niemu pozyskała poważnego reklamodawcę. Smolny też jest z siebie bardzo dumny. Niestety, po południu Krzysztofowi nie udaje się ukryć przed mamą, że stracił stanowisko dyrektora.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment