Kwi 7, 2016
13 Views

NA WSPÓLNEJ 2253 online PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej odc. 2253 [11.04.2016 * poniedziałek]. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Na Wspólnej 2253 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 11.04.2016. Na Wspólnej odc. 2253 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK Odcinek 2253 Na Wspólnej będzie można obejrzeć online za darmo od 7.04.2016, godziny 21:00. Wcześniej link prowadzi tylko do zwiastunu.

Na Wspólnej odc. 2253 STRESZCZENIE:


Ola i Klaudia – ostra kłótnia kochanek! Ola zapewnia Klaudię, że nie przespała się z nią ani dla zabawy, ani z ciekawości. Jednak przyjaciółka ma do niej pretensje, że ukrywa przed wszystkimi ich uczucie. Wkurzona Zimińska zarzuca natomiast Klaudii, że interesuje ją tylko seks! Między kochankami dochodzi do ostrej kłótni…Smolny nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości… Krzysztof wreszcie otrzymuje propozycję pracy. Natychmiast jedzie na umówione spotkanie z prezesem firmy. Okazuje się, że musi na niego czekać pół dnia – po czym dowiaduje się, że miałby być jedynie pionkiem zespołu… Swoją złość wyładowuje w domu…Wyrok w sprawie śmierci Matuszka! Dziś wyrok w sprawie Bergów. Bogdan jest pewny tego, że Godlewski zostanie uznany winnym śmierci Mateuszka. Jednak to, co dzieje się na sali sądowej, szokuje Joannę i Bogdana…

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment