NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis, STRESZCZENIE – OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 669 przed emisją w TV [5.04.17]. Kliknij i ZOBACZ:

OGLĄDAJ Na dobre i na złe odcinek 669 przed emisją VOD TVP.pl – ONLINE ZA DARMO Na dobre i na złe „Jutro będę wiedział, że cię kocham” – odc. 669 z 5.04. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe przed emisją 669 ipla / vod – ZOBACZ TERAZ:

OGLĄDAJ Na dobre i na złe odcinek 669 VOD TVP.pl LINK Na dobre i na złe odcinek 669 online VOD TVP.pl [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

ZWIASTUN Na dobre i na złe odc. 669 [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność TUTAJ]<<

Na dobre i na złe odcinek 669 przed emisją VOD TVP i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 2
  • premiera TV: środa, 5.04.2017
  • godzina: 20:40
  • „Na dobre i na złe” odc. 669 online przed premierą w TV: czwartek, 30.03 (rano)
  • online ZA DARMO Na dobre i na złe odcinek 669: TAK – od 5.04. – kliknij LINK powyżej, żeby obejrzeć

Na dobre i na złe odc. 669 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórkę serialu można obejrzeć klikając LINK powyżej. Oprócz tego odc. 669 Na dobre i na złe zostanie powtórzony w następujących terminach NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją:

  • czwartek, 6 kwietnia, 16:00 TVP 2 (powtórka)
  • piątek, 7 kwietnia, 0:10 TVP Seriale
  • piątek, 7 kwietnia, 9:25 TVP Seriale
  • niedziela, 9 kwietnia, 15:15 TVP 2 (powtórka)
  • wtorek, 11 kwietnia, godzina 21:35 TVP HD

 

Na dobre i na złe 669 opis, STRESZCZENIE:

Ku radości Blanki, Maciek wychodzi w końcu po autoprzeszczepie ze szpitala. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice: Bogusia oraz Andrzej. Tymczasem Adam martwi się, że jednak będzie musiał przerwać terapię, bo wyniki jego badań wciąż się pogarszają.

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis, STRESZCZENIE - OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 669 przed emisją w TV [5.04.17]. Kliknij i ZOBACZ
NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis,

Julka coraz częściej kłóci się z matką Barta i przez konflikt z teściową jest gotowa wyprowadzić się z Tymkiem z domu.

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis, STRESZCZENIE - OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 669 przed emisją w TV [5.04.17]. Kliknij i ZOBACZ
NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją opis

Sara próbuje pomóc nowej pacjentce Ewie która w wieku 40 – tu lat po raz pierwszy zaszła w ciążę i krwawi z dróg rodnych.

Na dobre i na złe opis producencki, STRESZCZENIE:

Na dobre i na złe – polski serial telewizyjny, emitowany w TVP2 od 7 listopada 1999, przedstawiający losy personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra.

Początkowo akcja serialu osnuta była wokół postaci trojga lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński) – trójki przyjaciół ze studiów, którzy po latach spotkali się ponownie, mając pracować razem w jednym szpitalu. Z czasem losy tych trzech bohaterów zaczęły rozwijać się równocześnie z perypetiami innych postaci (lekarzy, pielęgniarek, pozostałych pracowników leśnogórskiego szpitala).

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 668 przed emisją opis, STRESZCZENIE - OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 668 przed emisją w TV [29.03.17]. Kliknij i ZOBACZ
NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją

Trzema ważnymi postaciami, które występowały w serialu również od samego początku, byli prof. Tadeusz Zybert (Marian Opania), wówczas dyrektor medyczny szpitala, jego córka Monika (Jolanta Fraszyńska) i siostra oddziałowa Danuta Dębska (Daria Trafankowska). Po kilku latach do serialu dołączyli także: Małgorzata „Meg” Donovan (Maja Ostaszewska) i Andrzej Stankiewicz (Michał Grudziński), siostra i ojciec Zosi. Pojawiła się też kolejna dwójka lekarzy, których losy wyszczególniono: dr Witek Latoszek (Bartosz Opania) i stażystka Lena Starska (Anita Sokołowska), mający po czasie stać się także drugą po Zosi i Jakubie serialową parą.

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 668 przed emisją opis, STRESZCZENIE - OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 668 przed emisją w TV [29.03.17]. Kliknij i ZOBACZ
NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 669 przed emisją

Z czasem na pierwszy plan wysunęła się trójka młodych lekarzy-rezydentów: Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Przemysław Zapała (Marcin Rogacewicz) oraz Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka).

Oprócz fabuły opartej na życiu pracowników placówki medycznej integralną częścią każdego odcinka serialu są wątki związane z pacjentami leśnogórskiego szpitala.

<< Na dobre odc. 668 online VOD TVP.pl | Na dobre odc. 670 >>


Źródło:

Ilustracje/logotyp TVP VOD, nadobre.tvp

Tekst TVP VOD

Dodaj komentarz