NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 663 opis, STRESZCZENIE – OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 663 w TV [22.02.17]. Kliknij i ZOBACZ:OGLĄDAJ Na dobre i na złe odcinek 663 VOD TVP.pl – ONLINE ZA DARMO Na dobre i na złe „Czy Ty mnie kochasz?” – odc. 663 z 22.02 Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe 663 ipla / vod – ZOBACZ TERAZ:

>>OGLĄDAJ Na dobre i na złe odcinek 663 VOD TVP.pl LINK Na dobre i na złe odcinek 663 online VOD TVP.pl [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]<<
>> ZWIASTUN Na dobre i na złe odc. 663 [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność TUTAJ]<<

/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu ewentualnych korekt LINKów online – możesz pozostawić ją otwartą/

Na dobre i na złe odcinek 663 VOD TVP i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 2
  • premiera TV: środa, 22.02.2017
  • godzina: 20:40
  • „Na dobre i na złe” odc. 663 online przed premierą w TV: środe, 22.02 (rano)
  • online ZA DARMO Na dobre i na złe odcinek 663: TAK – od 17.02 – kliknij LINK powyżej, żeby obejrzeć

>>DOMOWE REWOLUCJE odcinek 7 VOD online  – OGLĄDAJ ZA DARMO Domowe Rewolucje odc. 7 player TVN [19.02.17]>>

Na dobre i na złe odc. 663 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórkę serialu można obejrzeć klikając LINK powyżej. Oprócz tego odc. 663 Na dobre i na złe zostanie powtórzony w następujących terminach:

  • czwartek, 23.02, godzina 16:05 – TVP2
  • czwartek, 23.02, godzina 23:55 – TVP Seriale
  • piątek, 24.02, godzina 9:20 – TVP Seriale
  • niedziela, 26.02, godzina 15:15 – TVP2
  • środa, 8.03, godzina 12:50 – TVP HD

Na dobre i na złe 663 opis, STRESZCZENIE:

Julka w końcu podejmuje decyzję i zamierza zrobić specjalizację z anestezjologii pod okiem Van Graafa.

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 663

Tymczasem Przemek stara się ponownie ściągnąć Wiktorię do Leśnej Góry. Natomiast Stanisławski daje mu wybór: etat dla doktor Consalidy za cenę zwolnienia Burskiej.

NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 663

Na dobre i na złe opis producencki, STRESZCZENIE:

Na dobre i na złe – polski serial telewizyjny, emitowany w TVP2 od 7 listopada 1999, przedstawiający losy personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra.

Początkowo akcja serialu osnuta była wokół postaci trojga lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński) – trójki przyjaciół ze studiów, którzy po latach spotkali się ponownie, mając pracować razem w jednym szpitalu. Z czasem losy tych trzech bohaterów zaczęły rozwijać się równocześnie z perypetiami innych postaci (lekarzy, pielęgniarek, pozostałych pracowników leśnogórskiego szpitala).

Trzema ważnymi postaciami, które występowały w serialu również od samego początku, byli prof. Tadeusz Zybert (Marian Opania), wówczas dyrektor medyczny szpitala, jego córka Monika (Jolanta Fraszyńska) i siostra oddziałowa Danuta Dębska (Daria Trafankowska). Po kilku latach do serialu dołączyli także: Małgorzata „Meg” Donovan (Maja Ostaszewska) i Andrzej Stankiewicz (Michał Grudziński), siostra i ojciec Zosi. Pojawiła się też kolejna dwójka lekarzy, których losy wyszczególniono: dr Witek Latoszek (Bartosz Opania) i stażystka Lena Starska (Anita Sokołowska), mający po czasie stać się także drugą po Zosi i Jakubie serialową parą.

Z czasem na pierwszy plan wysunęła się trójka młodych lekarzy-rezydentów: Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Przemysław Zapała (Marcin Rogacewicz) oraz Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka).

Oprócz fabuły opartej na życiu pracowników placówki medycznej integralną częścią każdego odcinka serialu są wątki związane z pacjentami leśnogórskiego szpitala.

<< Na dobre odc. 662 online VOD TVP.pl | Na dobre odc. 664 >>


Źródło:

Ilustracje/logotyp TVP VOD, nadobre.tvp

Tekst TVP VOD, wikipedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *