Lut 17, 2016
10 Views

NA DOBRE I NA ZŁE odc. 626 – zobacz Na dobre i na złe z 24.02.2016. Kliknij i OGLĄDAJ ONLINE:

Written by

NA DOBRE I NA ZŁE odc. 626 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn.  24.02.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 24.02. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> LINK >> ZWIASTUN Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 626 STRESZCZENIE:

Tomasz bardzo ciężko zniesie przesłuchanie przez policjanta. To, że jego pacjent spowodował śmierć ludzi na przystanku oraz odejście Consalidy sprawi, że zechce wyjechać na pewien czas. Na pożegnanie poprosi Wiki o wybaczenie. Ta go przytuli i postanowi spędzić upojny wieczór z Adamem.

To ostatni upojny wieczór przed powrotem Falkowicza do przychodni.Niestety, plany spalą na panewce. Do przychodni wezwie ich Tretter, ponieważ w szpitalu zjawią się ofiary wypadku.Wątkiem pobocznym będzie życzenie pacjenta chorego na płuca, nadciśnienie i z rakiem jelita. Tuż przed operacją zechce porozmawiać z byłą żoną. Kłótnia, która wyniknie ze spotkania, poprawi wyniki pacjenta i umożliwi operację.W roli pacjenta Michał Szewczyk, znany z roli w serialu „Samochodzik i Templariusze”.

Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment