Kwi 13, 2016
16 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 634 online + STRESZCZENIE – oglądaj Na dobre i na złe odcinek 634 z 20.04.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


NA DOBRE I NA ZŁE odc. 634 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online – co się wydarzy w odcinku 634 NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek z dn. 20.04.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 20.04. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Odcinek 634 Na Dobre i Na Złe zostanie udostępniony między 13 a 15  kwietnia 2016 roku.Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 634 STRESZCZENIE:


Janek (Krzysztof Kwiatkowski) zostawi Oli pierścionek zaręczynowy w matrioszce.  W efekcie Ola otrzyma ten pierścionek nie od Jana, a od Marty (Kasia Bujakiewicz). Przyjmie zaręczyny i zgodzi się na ślub.Przemkowi pozostanie tylko upić się z rozpaczy. Szczególnie, że jego córka do Janka woła „tata”…Również Konica zdecyduje się oświadczyć nowej wybrance, czyli Klaudii. Przy Marcie. Klauda się nie zgodzi, a Marta zasugeruje Konicy, że nowa miłość może potrzebować trochę czasu.

Na dobre i na złe odc 634 co się wydarzy (jeszcze):

Profesor Bart (Piotr Głowacki) zostanie w Leśnej Górze. Ku zaskoczeniu Julki i Trettera, Bart przyjmie ofertę pracy Trettera i zostanie w serialu na dłużej. Oczywiście jego kariera w podwarszawskim szpitalu będzie musiała rozpocząć się od wielkiego trzęsienia ziemi – Bart natychmiast zwoła konferencję prasową. Wraz z Falkowiczem zdecyduje się zoperować księdza – i to mimo faktu, że lekarze uznali chorobę za nienadającą się do leczenia operacyjnego.Oprócz profesora Barta do Leśnej Góry zawitają też inne osoby. Joanna Osyda wcieli się w rolę drugiej żony hokeisty, który właśnie wylądował w szpitalu. Sam hokeista Karol (Maciej Maciejewski) do szpitala zaprosi pierwszą żonę Ulę (Weronika Nockowska)… 

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment