Kwi 6, 2016
28 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 633 online + STRESZCZENIE – oglądaj Na dobre i na złe odcinek 633 z 13.04.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


NA DOBRE I NA ZŁE odc. 633 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn. 13.04.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 13.04. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Odcinek 633 Na Dobre i Na Złe zostanie udostępniony między 6 a 8 kwietnia, w zależności od sytuacji w Telewizji Polskiej.Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 633 STRESZCZENIE:


Trudne chwile przed Adamem i Wiki. Zakochani nie będą mogli dogadać się w sprawie rozwodu Consalidy. Adam będzie naciskał, żeby Wiktoria zamknęła sprawę jak najszybciej, dla odmiany ona będzie działać bardzo opieszale. Finalnie wytłumaczy się, że to wszystko dla dobra Córki, Blanki.Co gorsza Adam nadal trenuje z Anetą, z którą niedawno łączył go ognisty romans. Podczas treningu o mały włos nie złamie mu ona ręki, co spowoduje bardzo duże komplikacje przy stole operacyjnym.Tretter zechce zwolnić Zuzę! Jej miękkie serce może wpędzić ją w kłopoty. Pożyczy leżącemu w szpitalu więźniowi (Jasiek) telefon. Ten zasymuluje atak, zostanie w szpitalu i… ucieknie z niego. Czy Tretter uzna, że Zuza chciała pomóc zabójcy?A co z profesorem Bartem? Ku zaskoczeniu Julki i Trettera… przyjmie propozycję pracy. Ale to dopiero w Na dobre i na złe odc. 634. 🙂

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
NOWOŚCI

Leave a Comment