Mar 30, 2016
11 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 632 online + STRESZCZENIE – oglądaj Na dobre i na złe odcinek 632 z 6.04.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


NA DOBRE I NA ZŁE odc. 632 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn. 6.04.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 6.04. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Odcinek 632 Na Dobre i Na Złe zostanie udostępniony między 30 marca a 1 kwietnia, w zależności od sytuacji w Telewizji Polskiej.Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 632 STRESZCZENIE:


Pielęgniarki urządzą otrzęsiny dla Szczepana. Impreza zbiegnie się z kłótnią Szczepana i Agaty – świeżo upieczony pielęgniarz wytknie lekarce, że oschła i ma zbyt wysokie wymagania względem ludzi. Czepki, które w serialu noszą pielęgniarki, oczywiście nie są już używane w polskiej służbie zdrowia.W Na Dobre i Na Złe odc. 632 wyjdzie też na jaw, że Zuza ma dodatkową pracę w zakładzie karnym. Jeden z więźniów zasymuluje zawał, żeby z więzienia dostać się do szpitala, drugi – Jasiek, obrońca Zuzy – rzeczywiście będzie chory. Okaże się, że ma guz w mięśniu prostym.

>> BONBON – Era Istrefi podbija świat. Znasz ten hit?

Blanka – córka Consalidy (grana przez Polę Gonciarz) – przyleci ze Stanów. Oczywiście matka dowie się o jej przyjeździe jako ostatnia, co wywoła małą awanturę. Finalnie jednak obie panie dojdą do porozumienia, a Blanka pochwali się wreszcie, że dostała pracę w telewizji.Co ciekawe, Wiki Consalida, grana jest przez Katarzynę Dąbrowską, która ma obecnie 32 lata. Jej serialowa córka Blanka (Pola Gonciarz) ma obecnie 18 lat.Odcinek 632 będzie zresztą wyjątkowo stresujący dla Consalidy. Okaże się, że ordynatorem oddziału onkologicznego po Zybercie zostanie Adam. Wiki widziała siebie na tym stanowisku…

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment