Mar 30, 2016
8 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 631 online + STRESZCZENIE – oglądaj Na dobre i na złe odcinek 631 z 30.03.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


NA DOBRE I NA ZŁE odc. 631 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn. 30.03.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 30.03. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 631 STRESZCZENIE:


W 631 odcinku Na dobre i na złe ciąża Burskiej się potwierdzi. USG wykaże jasno, że będzie miała dziecko. Co gorsza, w tym samym odc. 631 w Na dobre i na złe pojawi się profesor Artur Bart, który jest prawdopodobnie ojcem dziecka.

>> BONBON – Era Istrefi podbija świat. Znasz ten hit?

Profesor Bart przyjedzie tylko na kongres naukowy, ale jego pojawienie się zbiegnie się w czasie z hiobowymi (dla Julki) wieściami. Na prośbę Wiktorii zgodzi się też wziąć udział w skomplikowanej operacji mózgu.Będzie ona załamana do tego stopnia, że zacznie rozważać usunięcie ciąży. Oczywiście Latoszek będzie przekonywał ją do urodzenia dziecka.W tym samym czasie w szpitalu pojawi się Hanna, pacjentka z zagrożoną ciążą. Jej stan będzie gorszy z każdą chwilą, a kiedy jeszcze do szpitala trafi również jej mąż – z prętem wbitym w czaszkę – sytuacja stanie się krytyczna.Czy Radwan wykona cesarskie cięcie, żeby uratować dziecko i matkę? Czy Hanna przeżyje zabieg? Czy Bart uratuje męża Hanny – Michała?

Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment