Mar 16, 2016
27 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 630 online + STRESZCZENIE – oglądaj Na dobre i na złe odc. 630 z 23.03.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Written by

NA DOBRE I NA ZŁE odc. 630 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn. 23.03.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 23.03. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!/link do odcinka zostanie zaktualizowany po publikacji odcinka na stronie – czyli prawdopodobnie najwcześniej wieczorem 16.03, a najpóźniej do południa 18.03/

Na dobre i na złe, odcinek 630 STRESZCZENIE:

Wiki w ciąży? Jak donosi Świat seriali, Wiktora pewnego poranka odczuje ból piersi, a w pracy dopadną ją mdłości. Agata, gdy usłyszy o jej dolegliwościach, natychmiast zawyrokuje: „Chyba w ciąży jesteś!”. Consalida będzie się upierać, ale myśl nie da jej spokoju. Czarny kot, który przebiegnie jej drogę, przypieczętuje świetną wróżbę.Wiktoria nie jest zadowolona z tego faktu – Adam, przyszły tato, znajdzie się w siódmym niebie! Niecierpliwie będzie czekał, aż Consalida wykona test ciążowy.

>> BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1416 online VOD + STRESZCZENIE

Matylda kompletnie rozmiękczy twarde serce Falkowicza. Przekona go, żeby poszedł z nią na święto szkoły i ubrał się tak, jak ona sobie życzy. Przy okazji na imprezie pojawi się też mama Matyldy grana przez Ilonę Ostrowską…Prawdopodobnie także Julka Burska jest w nieplanowanej ciąży. Jak się o tym dowie? Przypadkowe ukłucie igłą podczas badania pacjenta skłoni Latoszka do natychmiastowego zbadania krwi Burskiej.Okaże się, że jest zdrowa, ale morfologia wypada wyjątkowo słabo. Szersze badania pokażą, że cierpi na niedokrwistość i… będzie miała dziecko.

Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment