Lut 24, 2016
213 Views

NA DOBRE I NA ZŁE 627 – zobacz Na dobre i na złe z 2.03.2016. Kliknij i OGLĄDAJ ONLINE:

Napisane przez




NA DOBRE I NA ZŁE odc. 627 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Na dobre i na złe online. Na dobre i na złe, odcinek z dn. 2.03.2016 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dn. 2.03. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:



>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> ZWIASTUN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]Chcesz, żeby ktoś za Ciebie sprawdzał, czy Twój ulubiony serial jest już dostępny za darmo na VOD? Polub ONLINE-TV na Facebooku!

Na dobre i na złe, odcinek 627 STRESZCZENIE:




Woźnicka będzie wyżywać się na Szczepanie, który w międzyczasie zrobi dyplom pielęgniarski. Agata nie będzie potrafiła zapomnieć, że sięgnął po narkotyki.Dramatyczne chwile w życiu Kasi, prawniczki, która uległa wypadkowi i jest obecnie utrzymywana w stanie wegetatywnym. Kiedy jej córka, Matylda, przyłoży jej do ucha muszlę z Teneryfy, Kasi popłyną z oczu łzy. Falkowicz zaważy, że kobieta ma 39 stopni gorączki i zadecyduje o zabraniu jej do Leśnej Góry. W finale kobieta… obudzi się ze śpiączki!Consalida i Krajewski zadecydują się na wspólne mieszkanie. Adam nie przyjmie oferty byłej dziewczyny, która zaprezentuje mu mieszkanie ciotki. Pomocną dłoń wyciągnie do nich Radwan: wynajmie im mieszkanie swojej mamy, na poddaszu. 

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz