Kwi 10, 2016
2 Views

MASTERCHEF JUNIOR odc. 8 relacja na żywo + online VOD [Player TVN] – OGLĄDAJ MASTERCHEF JUNIOR 10.04.2016 za darmo – kliknij:

Written by


MASTERCHEF JUNIOR odc. 8 online. Masterchef Junior 10.04.2016 relacja na żywo w VOD TVN Player – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program MASTERCHEF JUNIOR sezon 1 odcinek 8:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek został udostępniony na VOD w niedzielę, 10.04, około godziny 21:30/

MasterChef Junior odc 8 online VOD TRANSMISJA:

  • program: TVN
  • kiedy: niedziela, 10.04.2016 r.
  • godzina: 20:00
  • stream online: TAK

MasterChef Junior odcinek 8 (10.04.2016) POWTÓRKA:


Powtórka programu MasterChef Junior odc 8 zostanie wyemitowana w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 16:30 w TVN. Oprócz tego powtórkę można obejrzeć pod LINKIEM powyżej.

MASTERCHEF JUNIOR odcinek 8 – OPIS:


Młodych kucharzy czeka prawdziwy chrzest bojowy w restauracji. Podzieleni na dwa trzyosobowe zespoły będą musieli wydać lunch dla 40 gości. Praca pod presją czasu, konieczność zaserwowania wspaniale wyglądających i wyśmienicie smakujących dań, to wyzwanie, któremu muszą sprostać. W drugiej części odcinka uczestnicy będą walczyli o zachowanie fartucha i pozostanie w programie. O tym co będzie tematem konkurencji, zadecyduje drużyna, która wygrała zadanie w restauracji. Nie będzie to jednak łatwy wybór, gdyż będzie podejmowany tylko na podstawie dotyku… Gra będzie toczyła się o bardzo wysoką stawkę – półfinał programu MasterChef Junior!

Już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja… Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu „MasterChef Junior”. Kto z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum „MasterChefa Juniora”?
Kategorie:
ROZRYWKA

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów !!