MASTERCHEF JUNIOR odc. 3 relacja na żywo + online VOD [Player TVN] – kliknij i OGLĄDAJ za darmo MASTERCHEF JUNIOR 6.03.2016:MASTERCHEF JUNIOR odc. 3 online. Masterchef Junior 6.03.2016 relacja na żywo w VOD TVN Player – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program MASTERCHEF JUNIOR sezon 1 odcinek 3:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek będzie udostępniony w niedzielę, 6.03, około godziny 21:45/

MASTERCHEF JUNIOR odcinek 3 – OPIS PRODUCENTA:

Czternastu młodych, zdolnych, ambitnych i pełnych pomysłów kucharzy po raz pierwszy wejdzie do kuchni MasterChefa Juniora! Tu będzie czekało ich mnóstwo, nie tylko kulinarnych, przygód. Na początek każdy z kandydatów na pierwszego polskiego MasterChefa Juniora, będzie musiał znaleźć wyjątkowy fartuch ze swoim imieniem. To jednak tylko rozgrzewka przed czekającym ich bardzo trudnym wyzwaniem kulinarnym.

>> Eurowizja 2016 POWTÓRKA [wszystkie występy!] Kliknij i ZOBACZ Michała Szpaka

Uczestnicy dostaną za zadanie przygotowanie dania, które byłoby popisową potrawą w restauracji z ich marzeń… Młodzi szefowie kuchni zabiorą nas do swoich restauracji, pełnych smaków i zapachów nie tylko polskich potraw, ale również tych z całej Europy i świata. Ci, którym pójdzie najlepiej i zdobędą uznanie Ani Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera, będą bezpieczni…Pozostali znów staną przy garnkach, aby walczyć o pozostanie w programie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *