Sty 19, 2016
135 Views

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD – M jak miłość online z dn. 26.01.2016. Kliknij i OGLĄDAJ:

Napisane przez

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial M jak miłość online:M jak miłość odc. 1195 z dn. 26.01.2016 dostępny jest za darmo w internecie od dnia emisji. Wcześniej do jego obejrzenia konieczne jest opłacenie abonamentu. ZOBACZ JUŻ TERAZ:
>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

>> M jak miłość – kliknij i oglądaj online za darmo

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD VOD STRESZCZENIE

Iza (Adriana Kalska) pomaga Marcinowi (Mikołaj Roznerski) w opiece nad Szymkiem. Wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie. Młodzi idą ze sobą do łóżka.Skomentuj
Między Marią (Małgorzata Pieńkowska) a Robertem (Zbigniew Stryj) dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze. Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura (Robert Moskwa). Były mąż Marii zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD
Zduńscy prowadzą nierówną walkę z Jackiem (Łukasz Pracki), który nadal prowadzi swój nielegalny biznes w sąsiedztwie bistro. Janek (Jacek Lenartowicz) decyduje się na bardziej radykalne metody i odcina Baryckiemu prąd. Wściekły sprzedawca wyżywa się na Kindze (Katarzyna Cichopek). Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami. Traci przytomność.Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami. Traci przytomność.

Iza wciąż pomaga Marcinowi w opiece nad Szymkiem i w końcu młoda para spędza razem pierwszą noc. Z kolei między Marią i Robertem dochodzi do ostrej kłótni… Oglądaj teraz za darmo w TVP

KOMISARIAT odcinek 66 online VOD TVP OGLĄDAJ [SERIAL] – ZOBACZ ZA DARMO Komisariat odc. 66 sezon 2 vod [2.11.17 * czw.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 136 online IPLA PL [SERIAL] – OGLĄDAJ ZA DARMO Sprawiedliwi Wydział Kryminalny odc. 136 VOD / ipla [30.10.17 * pn.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:Kategorie:
M JAK MIŁOŚĆ · SERIALE

Zostaw komentarz