M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial M jak miłość online:M jak miłość odc. 1195 z dn. 26.01.2016 dostępny jest za darmo w internecie od dnia emisji. Wcześniej do jego obejrzenia konieczne jest opłacenie abonamentu. ZOBACZ JUŻ TERAZ: >> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

>> M jak miłość – kliknij i oglądaj online za darmo

>>  TELEEXPRESS 26.01.2016 na VOD TVP. Kliknij i OGLĄDAJ online: >>

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD TVP STRESZCZENIE

Iza (Adriana Kalska) pomaga Marcinowi (Mikołaj Roznerski) w opiece nad Szymkiem. Wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie. Młodzi idą ze sobą do łóżka.

Między Marią (Małgorzata Pieńkowska) a Robertem (Zbigniew Stryj) dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze.

>>  BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1382 z dn. 19.01.2016. KLIKNIJ i oglądaj:  >>

Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura (Robert Moskwa). Były mąż Marii zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

M JAK MIŁOŚĆ odc 1195 VOD
Zduńscy prowadzą nierówną walkę z Jackiem (Łukasz Pracki), który nadal prowadzi swój nielegalny biznes w sąsiedztwie bistro. Janek (Jacek Lenartowicz) decyduje się na bardziej radykalne metody i odcina Baryckiemu prąd.

Wściekły sprzedawca wyżywa się na Kindze (Katarzyna Cichopek).Iza (Adriana Kalska) pomaga Marcinowi (Mikołaj Roznerski) w opiece nad Szymkiem. Wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie. Młodzi idą ze sobą do łóżka.

>>  Euro 2016: mecze 26.01 + kiedy następny mecz Polaków. Kliknij i ZOBACZ: >>

Między Marią (Małgorzata Pieńkowska) a Robertem (Zbigniew Stryj) dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze. Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura (Robert Moskwa).

Były mąż Marii zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami. Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami.

Traci przytomność.Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami. Traci przytomność.

Iza wciąż pomaga Marcinowi w opiece nad Szymkiem i w końcu młoda para spędza razem pierwszą noc. Z kolei między Marią i Robertem dochodzi do ostrej kłótni… Oglądaj teraz za darmo w TVP

<< MjM odcinek 1194  |  M jak Miłość odc. 1196 >>


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl