Mar 12, 2017
3811 Views

LUCYFER odcinek 2 sezon 1 online VOD PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Lucyfer odc. 2 TVN7 PLAYER VOD / ipla [12.03.17 * nd.]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez

LUCYFER odcinek 2 sezon 1 online VOD PLAYER.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO LUCYFER odc. 2 TVN7 PLAYER / VOD. Kliknij LINK, żeby obejrzeć odcinek 2 Lucyfer z 12.03.2017 – ZOBACZ TERAZ:

LUCYFER odcinek 2 online LINK LUCYFER odcinek 2 online VOD TVP [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ] >>

>>WIKTORIA odcinek 6 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial “Victoria” odc. 6 VOD [24.02.17 * pt]>>

LUCYFER odcinek 2 sezon 1 online PLAYER.pl i TV – OGLĄDAJ:

 

  • gdzie w TV: TVN7
  • kiedy: niedziela, 12.03.2017
  • godzina: 23:00
  • online za darmo LUCYFER odc. 2 online od wtorku 12.03.: TAK – patrz LINK na górze
  • odcinek 2 Lucifer jest płatny do godziny emisji. Po emisji można go obejrzeć online za darmo.
  • KAŻDY ODCINEK DOSTĘPNY W VOD PRZEZ 14 DNI OD PREMIERY!

Powtórka serialu “LUCYFER” odc. 2 dostępna jest pod LINKiem powyżej (przez 33 dni). Oprócz tego powtórkę serialu “LUCYFER” odcinek 2 można obejrzeć w następującym terminie:

Lucifer POWTÓRKA – zobacz:

  • środa, 15 marca, godzina 1:10 TVN 7 (z napisami)

>NA DOBRE I NA ZŁE odcinek 663  – OGLĄDAJ Na dobre i na złe odc. 663 w TV [22.02.17] >>


LUCYFER odc. 2 TVN7 vod / ipla – opis, STRESZCZENIE:

Kiedy syn gwiazdy filmowej, ścigany przez paparazzi, zostaje zamordowany, Chloe rozpoczyna śledztwo, korzystając z pomocy Lucyfera. W tym samym czasie Maze i Amenadiel próbują skłonić władcę piekła do powrotu w zaświaty.

TVN7 LUCYFER  vod / ipla – opis, STRESZCZENIE:

Znudzony i nieszczęśliwy władca piekła, Lucyfer Morningstar (Tom Ellis) porzuca swoje królestwo i przenosi się do L.A., gdzie zostaje właścicielem ekskluzywnego nocnego klubu Lux. Czarujący, charyzmatyczny i diabelsko przystojny, cieszy się swoja emeryturą, nie stroniąc od ulubionych uciech – wina, kobiet i śpiewu, gdy nagle piękna gwiazda muzyki pop zostaje brutalne zamordowana przed jego klubem. Pierwszy raz od miliardów lat zaczyna czuć coś, czego nie czuł nigdy wcześniej. Litość? Współczucie? Sama myśl o tym niepokoi nie tylko Lucyfera, lecz również jego najlepszego przyjaciela i powiernika – Mazikeen aka Maze (Lesley – Ann Brandt), okrutnego demona przybierającego postać pięknej, młodej kobiety.

LUCYFER odcinek 2 sezon 1 online VOD PLAYER.pl - OGLĄDAJ ZA DARMO Lucyfer odc. 2 TVN7 PLAYER VOD ipla [12.03.17 nd.]. Kliknij i ZOBACZ

LUCYFER odcinek 2 sezon 1 online


Morderstwo zwraca uwagę detektyw z wydziału zabójstw Chloe Dancer (Lauren German), która początkowo traktuje Lucyfera protekcjonalnie i lekceważąco. Zaczyna dostrzegać jednak jego umiejętność odkrywania cudzych sekretów, dążenia do prawdy i wymierzania sprawiedliwości. W trakcie ich współpracy przy śledztwie Lucyfer zdaje się być zaskoczony dobrocią Chloe, intryguje go jej niewinność.  W konsekwencji zaczyna się zastanawiać czy  jest nadzieja również dla jego duszy.
W międzyczasie wysłannik Boga, anioł Amenadiel (DB Woodside) zostaje wysłany do Los Angeles, by przekonać Lucyfera do powrotu do zaświatów. Czy nowe wcielenie Diabła zostanie przeciągnięte na stronę Boga, czy jego pierwotne powołanie oddali go ponownie w kierunku zła?

>>LUCYFER odc. 1 sezon 1   | LUCYFER ODCINEK 3  >>
Źródło:

Ilustracja – logotyp TVN7 payer.pl, tekst playerpl

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz