access_timeŚroda 18-10-2017
remove_red_eye1
comment0

KUCHENNE REWOLUCJE w Katowicach Le Papillon Noir Takiej ignorancji nie było chyba nigdy [PROGRAM] - OGLĄDAJ ZA DARMO Kuchenne Rewolucje odc. 7 VOD [19.10.17 * czw.] - kliknij i ZOBACZ [WIDEO + ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
KUCHENNE REWOLUCJE w Katowicach Le Papillon Noir Takiej ignorancji nie było chyba nigdy - OGLĄDAJ ONLINE Kuchenne Rewolucje odc. 7 VOD za darmo - kliknij LINK i przejdź do programu Kuchenne Rewolucje Katowice, "Le Papillon Noir" odcinek 7 DZISIEJSZY 19.10. JUŻ TERAZ: KUCHENNE REWOLUCJE odcinek 7 player.pl TVN LINK DOWNLOAD Kuchenne Rewolucje odcinek 7 online Player.pl TVN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ HERE dostępność odcinka]

KUCHENNE REWOLUCJE w Katowicach Le Papillon Noir Takiej ignorancji nie było chyba nigdy i w TV odcinek 7 sezon 16 - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy w TV Kuchenne Rewolucje 7: czwartek, 19.10.2017
  • godzina: 21:30
  • online KUCHENNE REWOLUCJE sezon 16 odcinek 7 : tak, player.pl - patrz LINK na górze
Kuchenne Rewolucje odc. 7 POWTÓRKA - zobacz:

Powtórka odcinka dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial powtórzony zostanie w następujących terminach:
  • sobota, 21 października, godzina 17:00 - TVN

PRZEDPREMIEROWO:

Właścicielka do Magdy Gessler: "Proszę zamknąć drzwi z drugiej strony!" LINK - ZOBACZ Restauratorka z Katowic do kolegi o Magdzie Gessler: "Każ jej wypierdal*ć!"   LINK - ZOBACZ

Kuchenne Rewolucje odcinek 7 streszczenie, opis:

Justyna, właścicielka małego bistro „Le Papillon Noir” marzyła o włoskiej restauracji, ale finalnie zdecydowała się na kuchnię francuską.
Dziś żartuje, że chyba sama zrobiła sobie na złość. Bo nazwa bistro też była dziełem przypadku – właścicielka nie miała pomysłu, ale kiedy rozmyślała nad nią, do domu wpadła ćma. Justyna uznała to za dobry omen i tak narodziło się bistro czarny motyl, czyli po francusku „Le Papillon Noir”.
Justyna zadbała o to, żeby menu również było francuskie, więc w karcie można znaleźć i ślimaki i żabie udka, których w zasadzie nikt nie zamawia, bo nawet kucharz Justyny i kelnerka przyznają, że takie specjały nie budzą w nich apetytu. Chociaż szefowa zachwala polskie winniczki…
Do bistro nie przyciągają też gości bardziej „bezpieczne” dania jak klasyczne boeuf bourguignon, sałaty, czy nawet włoskie makarony. Chociaż lokal znajduje się prawie w centrum Katowic, a na tej samej ulicy są inne restauracje pełne gości, Le Papillon Noir świeci pustkami.
Justyna twierdzi, że lokal to jej największa życiowa porażka.
Spędza w nim całe dnie, poświęca całą swoją energię, a mimo to bistro przysparza je tylko problemów. Restauracja kosztuje ją mnóstwo stresu i przepłakanych nocy, że czasami sama przyznaje, że ma ochotę spalić restaurację i uciec jak najdalej.

Kuchenne Rewolucje,  streszczenie, opis producencki:

„Kuchenne rewolucje” to historie, które swój początek mają w sercu każdej restauracji czyli w kuchni. To tam najczęściej nieporadni właściciele dopatrują się przyczyny swojej porażki biznesowej. Ale czy na pewno słusznie? Gdzie najczęściej tkwi główny problem? I jak go rozwiązać? Od wielu lat odpowiedzi na te pytania potrafi odpowiedzieć tylko Magda Gessler, która nie obawia się realizacji nowych wyzwań i trudnych zadań. Ona – będąc autorytetem kulinarnym i biznesowym – potrafi tylko w kilka dni przewrócić wszystko do góry nogami i przeprowadzić rewolucję oraz dać właścicielom restauracji gotowy patent na sukces. Jednak tylko od właścicieli zależy, czy powodzenie będzie długo- czy krótkofalowe. Jeśli po wielkich rewolucjach restauracja otrzyma znak jakości od Magdy Gessler to już jest absolutny przywilej, na który należy sobie zasłużyć ciężką pracą, uczciwością, oraz wyjątkowymi smakami w Polsce! Właściciele restauracji zdają sobie sprawę, że mają o co walczyć. Bo koniec końców to ich marzenia o lepszą przyszłość. PLAYER << Kuchenne Rewolucje odcinek 6 online sezon 16 | VOD Kuchenne Rewolucje odc. 8 sezon 16 >>
Źródło: Ilustracje - logotyp TVP PLAYER.pl
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.