Mar 17, 2016
206 Views

KUCHENNE REWOLUCJE odcinek 5 sezon 13 online – Kuchenne Rewolucje * PRUSZCZ GDAŃSKI * Kaskada Smaku. Kliknij i OGLĄDAJ:

Napisane przez
Kuchenne Rewolucje 13 odc. 5 odwiedziły Pruszcz Gdański. KUCHENNE REWOLUCJE odcinek 5 sezon 13 online to rewolucja, która dotyka restaurację KASKADA SMAKU. Kliknij LINK i oglądaj online odc. 5 program Kuchenne Rewolucje w TVN PLAYER:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek będzie udostępniony w czwartek, 17.03, około godziny 22:30; do tego czasu dostępny jest wyłącznie zwiastun programu/

Kuchenne Rewolucje 2016 odc. 5 – KASKADA SMAKU w Pruszczu Gdańskim:Pruszcz Gdański, zapewne dzięki bliskości Trójmiasta od lat obrasta w nowe osiedla.  Pośród nowoczesnych bloków powstała też bardzo nowoczesna restauracja „Kaskada smaku” . Otwarcie własnego biznesu było spełnieniem marzeń właścicielki Małgosi, która do tej pory nie miała do czynienia z gastronomią. Wnętrze jej wymarzonej restauracji zostało starannie zaplanowane – nie brakuje w nim ciemnych, błyszczących powierzchni, czarnych krzeseł z chromowanymi nogami i jaskrawo zielonych dodatków. Szef kuchni także hołduje nowoczesnej i wyszukanej kuchni.

>> KIEDY TYLKO SPOJRZĘ – Sylwia Grzeszczak MP3 DO POBRANIA

Wielostronicowa karta „Kaskady smaku” oferuje tak wyszukane dania jak „różowa pierś z kaczki na puree z awokado z sosem z whisky” albo „pierś z kurczaka faszerowana musem z gęsich wątróbek aromatyzowanych  truflami  podana z z batatami”; są też zupy jak np. rosół z kołdunami i baraniną czy modny krem z selera. W wyszukanym menu widnieją także swojskie pierogi, golonka, a nawet pizza.Pomimo tak bogatego wyboru dań, nikt tu w zasadzie tu nie zagląda, chociaż w koło mieszkają tysiące potencjalnych klientów.  Małgosia nie wie, gdzie tkwi problem;  jej restauracja popada w coraz większe problemy finansowe, a ona sama balansuje na granicy załamania nerwowego, podejmując codzienną walkę o naprawę sytuacji. W tej nierównej bitwie wspiera ją mąż, który uważa, że większość problemów spowodowana jest jej pobłażliwością wobec pracowników, a szczególnie szefa kuchni…Choć właścicielka utrzymuje z nim przyjazne stosunki, to według męża Małgosi i pozostałych pracowników, kucharz zaniedbuje swoje obowiązki.Kobieta twierdzi, że  nie mają oni racji i nie słucha żadnych rad. Wszyscy zgadzają się w jednym – sytuacja w restauracji jest krytyczna i  pomóc może tutaj tylko Magda Gessler.

Kategorie:
ROZRYWKA

Zostaw komentarz