access_timeWtorek 19-06-2018
remove_red_eye25
comment0

╔══►KRAWCOWA Z MADRYTU odcinek 17 online VOD TVP.pl - OGLĄDAJ ZA DARMO Krawcowa z Madrytu odc. 17 [26.06.2018 * wt.]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.pl

KRAWCOWA Z MADRYTU odcinek 17 OGLĄDAJ online VOD TVP.pl. ZA DARMO po emisji w TVP na vod.tvp.pl serial Krawcowa z Madrytu - Kliknij i Oglądaj już dziś: VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Krawcowa z Madrytu 17 z 26.06.2018 - ONLINE ZA DARMO Krawcowa z Madrytu odc. 17 ipla  - ZOBACZ TERAZ: 

>> LINK Krawcowa z Madrytu odcinek 17 online [vod.tvp.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

 

KRAWCOWA Z MADRYTU odc 17 online za darmo OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP1
  • premiera TV: wtorek, 26.06.2018
  • godzina: 11:05
  • Krawcowa z Madrytu odc 17 ipla / vod za darmo: od 26.06.2018 (wieczorem) - patrz LINK na górze
  • odcinek dostępny 14 dni od emisji w TV

>

Krawcowa z Madrytu odc. 17 POWTÓRKA:

Powtórka 17. odcinka serialu Krawcowa z Madrytu dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial można obejrzeć w następujących terminach:

  • /brak informacji o powtórkach/

 

KRAWCOWA Z MADRYTU - opis streszczenie odcinek 17:

Da Silva odkrywa, że Sira ukradła mikrofilm, który dostał od Niemców. Wie, że musi go odzyskać, inaczej zginie. Wkrótce zdesperowany mężczyzna porywa Sirę i dzwoni do brytyjskiego agenta, składając mu pewną propozycję. W ratowaniu kobiety pomaga także Marcus. Dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Sira przedstawia wszystkim swojego ojca. Kobieta przeprowadza także poważną rozmowę z Marcusem. Od jej przebiegu zależy ich wspólna przyszłość.

 

<< KRAWCOWA Z MADRYTU odcinek 16 VOD | VOD TVP Krawcowa z Madrytu odc 17 >


Źródło:

Źródło ilustracji:
wszystkie – TVP/VOD TVP – zrzuty ekranu z serialu Krawcowa z Madrytu odc. 17

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.