access_timeSobota 26-08-2017
remove_red_eye0
comment0

Kazachstan vs Czarnogóra LIVE STREAM 1 09 OGLĄDAJ ONLINE [TRANSMISJA] - mecz KAZACHSTAN - CZARNOGÓRA NA ŻYWO [el MŚ 2018]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
Kazachstan vs Czarnogóra LIVE STREAM 1 09 OGLĄDAJ ONLINE [TRANSMISJA] ONLINE 1.09 - OGLĄDAJ ONLINE mecz Kazachstan - Czarnogóra Grupa E STREAM LIVE od 17:30. Zobacz mecz Kazachstan - Czarnogóra NA ŻYWO W INTERNECIE - kliknij LINK i OGLĄDAJ TERAZ: Kazachstan vs Czarnogóra LIVE STREAM >> LINK Kazachstan - Czarnogóra TRANSMISJA ONLINE Grupa E [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź stream TUTAJ]>> LINK Kazachstan - Czarnogóra ONLINE ZA DARMO transmisja TV [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Kazachstan vs Czarnogóra LIVE STREAM 1 09 OGLĄDAJ ONLINE [TRANSMISJA] i w TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: ipla.tv
  • kiedy: czwartek, 1.09.2017
  • godzina: 17:30 (początek transmisji), 17:50 (mecz)
  • stream online Kazachstan - Czarnogóra LIVE: TAK, ipla.tv - LINKi na górze i poniżej
  • Grupa E
Mecz Kazachstan - Czarnogóra na żywo rozgrywany jest w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Spotkanie Kazachstan - Czarnogóra na żywo w TV można obejrzeć w ipla.tv, nie będzie transmitowane na żywo w TV. Kazachstan - Czarnogóra POWTÓRKA w TV - zobacz ZA DARMO:
  • /brak informacji o powtórkach/
Telewizja online online-tv.pl/ dokłada wszelkich starań, by podane godziny i daty odpowiadały rzeczywistości. Gdyby zostały zmienione, prosimy o korektę w komentarzu.

KAZACHSTAN - CZARNOGÓRA opis:

W eliminacjach do MŚ 2018 ze strefy UEFA biorą udział 54 narodowe reprezentacje europejskie, które walczą o 13 miejsc w 9 grupach. Eliminacje trwają od 4 września 2016 do 10 października 2017. Baraże odbędą się w dniach od 9 do 11 listopada 2017 (I mecze) oraz od 12 do 14 listopada 2017 (rewanże). Losowanie grup eliminacyjnych odbyło się 25 lipca 2015 r. w Petersburgu. Eliminacje toczą się w 9 grupach, w których występuje po 6 zespołów. W eliminacjach biorą udział 54 reprezentacje narodowe. Najlepsza drużyna z każdej z 9 grup automatycznie kwalifikuje się do Mistrzostw Świata, a 8 najlepszych drużyn z drugich miejsc weźmie udział w barażach o pozostałe 4 miejsca.

Kazachstan - Czarnogóra WYNIK:

/zostanie uzupełniony po zakończeniu meczu/
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.