INTERWENCJA POLSAT 3.04.2017 online VOD za darmo DZIŚ NAJWAŻNIEJSZE informacje Z KRAJU I ZE ŚWIATA Kliknij i OGLĄDAJ:

Napisane przez: online-tv.pl
INTERWENCJA POLSAT 3.04.2017 online VOD za darmo w internecie. Kliknij LINK i oglądaj online główne wydanie Interwencja TV NA ŻYWO - poniedziałku 3 kwietnia 2017 online VOD IPLA.PL - ZOBACZ TERAZ: Interwencja POLSAT 3.04.2017 1 reportaż LINK Interwencja 16:15 NA ŻYWO online za darmo [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli główny LINK nie działa, sprawdź dostępność głównego wydania Interwencja TUTAJ] ZWIASTUN LINK Interwencja 16:15 NA ŻYWO online za darmo [interwencja.polsatnews.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli główny LINK nie działa, sprawdź dostępność głównego wydania Interwencja TUTAJ] Interwencja POLSAT 3.04.2017 2 reportaż LINK Interwencja 16:15 NA ŻYWO online za darmo [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli główny LINK nie działa, sprawdź dostępność głównego wydania Interwencja TUTAJ] ZWIASTUN LINK Interwencja 16:15 NA ŻYWO online za darmo [interwencja.polsatnews.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli główny LINK nie działa, sprawdź dostępność głównego wydania Interwencja TUTAJ]

INTERWENCJA POLSAT 3.04.2017 online VOD za darmo + w TV 3.04.2017 - OGLĄDAJ:

 • gdzie: POLSAT
 • kiedy: poniedziałek, 3.04.2017
 • godzina: 16:15
 • online na żywo Interwencja z 3 kwietnia 2017: TAK - patrz LINK na górze
 • online na IPLA.tv po 5 dniach od emisji w TV
 • Sąd "znalazł" mu… córkę, komornik zajął konto za alimenty
 • Policjanci sprawdzali, czy pił alkohol - złodzieje zabrali rower!
Główne wydanie Interwencji TV nadawane jest na żywo w POLSAT i online w INTERWENCJA.POLSATNEWS.PL

INTERWENCJA W POLSAT 3.04.2017 online Główne wydanie w POLSAT - powtórka:

Po zakończeniu programu w POLSAT, Interwencja można obejrzeć klikając LINK na górze. Powtórka programu emitowana jest również w następujących terminach:
 • czwartek, 4 kwietnia, godzina 1:00 Polsat News (powtórka) (z napisami)
 • czwartek, 4 kwietnia, godzina 1:45 TV 4
 • czwartek, 4 kwietnia, godzina 2:00 TV 4
 • czwartek, 4 kwietnia, godzina 3:00 Polsat 2
 

INTERWENCJA W POLSAT

Sąd "znalazł" mu… córkę, komornik zajął konto za alimenty z 3.04.2017

Komornik zajął Pawłowi Nowakowskiemu pieniądze na koncie w banku z powodu rzekomo niezapłaconych alimentów na córkę która mieszka w Szczecinie. Problem w tym, że mężczyzna nie ma dzieci. Paweł Nowakowski mieszka w Krasowej, małej miejscowości w województwie opolskim. Zablokowane konto zauważył w grudniu 2016 roku tuż przed świętami. 30-latek postanowił wyjaśnić sprawę. Okazało się, że według sądu i komornika nie płaci on alimentów na córkę, która mieszka w Szczecinie, 500 km od Krasowej. Dług wynosi ponad 11 tysięcy złotych.

Policjanci sprawdzali, czy pił alkohol - złodzieje zabrali rower! z 3.04.2017

Przemysław Kluska z Kostrzyna nad Odrą stracił rower wart 10 tys. zł. Skradziono go, gdy mężczyzna dmuchał w alkomat na komendzie. Pan Roman twierdzi, że gdy był zabierany na posterunek, prosił, by funkcjonariusze zabezpieczyli rower. Niestety, bezskutecznie. Mężczyzna był trzeźwy. 40-letni pan Przemysław został zabrany na posterunek, bo odmówił badania na alkomacie przez interweniujących policjantów. Twierdził, że była ona bezzasadna i nieprawidłowa.

Interwencja w TV opis producencki:

Michał Bebło i Marcin Łukasik, prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów są dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Każda sprawa jest przez nich dogłębnie analizowana i żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy tego magazynu nie pozostaną obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. A dla wielu ten program jest ostatnią szansą na pomoc i sprawiedliwość. Pomocy doczekają się osoby, które walczą z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, m.in. w cyklu materiałów broniących konsumentów. Na pomoc mogą też liczyć ci najsłabsi, którzy często bez wsparcia nie są w stanie walczyć o swoje prawa. Zespół angażuje się również w sprawy pokrzywdzonych dzieci, biednych rodzin i prześladowanych zwierząt.

 

<< Interwencja 2.04.2017 online VOD.TVP | Interwencja 4.04 >>
Źródło: Ilustracja - wiadomości tvp VOD 
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!