HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA odc. 1 online ipla.tv. Oglądaj online Piekielna kuchnia odcinek 1 nowy sezon 2016. Kliknij i ZOBACZ:

HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA sezon 5 odc. 1 online. Piekielna Kuchnia NOWY SEZON 2016 odcinek z 1.03 relacja na żywo w ipla.tv – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA sezon 5 odcinek 1 (S 5 O 1):

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; wymagana wtyczka Silverlight]/odcinek 1 będzie udostępniony 1.03 w momencie emisji programu, czyli nie wcześniej niż o 20:05/

Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia sezon 5 odcinek 1 – POWTÓRKA:

Po emisji program dostępny jest online pod LINKIEM na górze.Oprócz tego odcinek 1 Piekielna Kuchnia będzie miał emisję w sobotę, 5 marca o godzinie 13:15 – oczywiście w TV Polsat.

HELL’S KITCHEN – Piekielna kuchnia SEZON 5 odcinek 1 – opis producenta

Jeszcze więcej restauracji, jeszcze więcej gwiazd i olbrzymie emocje – czyli pierwszy odcinek Hell’s Kitchen edycja 5 (sezon 5).Na dnie piekła jest miejsce, do którego prowadzi jedna droga. Droga kulinarnej pasji, nieziemskich aromatów i wyjątkowych smaków. Tajemnicy tego miejsca niepodzielnie strzeże człowiek, który z gotowania uczynił piekielną sztukę.

To „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”! Już niebawem czternastu nowych śmiałków przekroczy próg „Hell’s Kitchen”.Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On – gigant polskiej gastronomii – Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin. Przez dziesięć tygodni uczestnicy będą musieli grać pod jego batutą, nawet jeśli wszystko będzie przeciwko nim.

Dodaj komentarz