HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA odc. 1 online ipla.tv. Oglądaj online Piekielna kuchnia odcinek 1 nowy sezon 2016. Kliknij i ZOBACZ:HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA sezon 5 odc. 1 online. Piekielna Kuchnia NOWY SEZON 2016 odcinek z 1.03 relacja na żywo w ipla.tv – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA sezon 5 odcinek 1 (S 5 O 1):

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; wymagana wtyczka Silverlight]/odcinek 1 będzie udostępniony 1.03 w momencie emisji programu, czyli nie wcześniej niż o 20:05/

Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia sezon 5 odcinek 1 – POWTÓRKA:

Po emisji program dostępny jest online pod LINKIEM na górze.Oprócz tego odcinek 1 Piekielna Kuchnia będzie miał emisję w sobotę, 5 marca o godzinie 13:15 – oczywiście w TV Polsat.

HELL’S KITCHEN – Piekielna kuchnia SEZON 5 odcinek 1 – opis producenta

Jeszcze więcej restauracji, jeszcze więcej gwiazd i olbrzymie emocje – czyli pierwszy odcinek Hell’s Kitchen edycja 5 (sezon 5).Na dnie piekła jest miejsce, do którego prowadzi jedna droga. Droga kulinarnej pasji, nieziemskich aromatów i wyjątkowych smaków. Tajemnicy tego miejsca niepodzielnie strzeże człowiek, który z gotowania uczynił piekielną sztukę.

To „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”! Już niebawem czternastu nowych śmiałków przekroczy próg „Hell’s Kitchen”.Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On – gigant polskiej gastronomii – Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin. Przez dziesięć tygodni uczestnicy będą musieli grać pod jego batutą, nawet jeśli wszystko będzie przeciwko nim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *