GRZECH FATMAGÜL odcinek 128 VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Grzech Fatmagül odc. 128 ZA DARMO [12.01.2017]. Kliknij LINK i ZOBACZ Grzech Fatmagül odc. 128 ipla / vod – oglądaj TERAZ:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 128 online vod.tvp.pl [odcinek dostępny od godz. 15:00, czwartek, 12.01; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ – albo sprawdź odcinek na YouTube dalej]

/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund/

Pada śnieg – jest wilgotno – bądź przygotowana:
Grzech Fatmagül odcinek 128 online vod.tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 1
  • data premiery TV: czwartek, 12.01.2017
  • godzina: 13:50
  • Grzech Fatmagül odcinek 128 VOD TVP.pl: TAK, od 12.01.2017 do 26.01.2017 – patrz LINK powyżej

>> ROZDARTE SERCA odcinek 38 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Rozdarte serca odc. 38 ZA DARMO [10.01 – TVP1]

Grzech Fatmagul odc 128 na YouTube:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 128 online po turecku z angielskimi napisami [Amara / YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; mogą wystąpić blokady ze strony nadawcy]

Grzech Fatmagül odc. 128 YouTube to Fatmagülün Suçu Ne 64.Bölüm (part 2 / część 2) – możesz go po turecku zobaczyć TUTAJ albo wprost na YouTube.


Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

Grzech Fatmagül odcinek 128 POWTÓRKA – zobacz:

Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

  • czwartek, 12.01, godzina ~9:00 – TVP 1

>> Na Wspólnej odcinek 2408 player TVN – OGLĄDAJ VOD Na Wspólnej odc. 2408 ZA DARMO [12.01.2017 * wt.]

Grzech Fatmagül odc. 128 opis, STRESZCZENIE:

Poszukiwania Fatmagul trwają. Policja dowozi na posterunek Yaszaranów, ponieważ Mustafa wykorzystał ich samochód i należący do jednego z nich telefon, by zadzwonić do Kerima. Kerim słusznie podejrzewa, że mężczyźni mogą mieć z tym coś wspólnego.

Wypada na dwór i wdaje się bijatykę z Selimem i Erdoganem.

Mustafa pozbywa się samochodu, telefonu i starych ubrań Fatmagul. Policja szybko odnajduje telefon dzięki współpracy z operatorem, ale na miejscu jest tylko wrak samochodu. Dla rodziny to koszmar, dla słyszących te wieści na posterunku młodych Yaszaranów – kamień z serca.

Mustafa robi wszystko, by zmusić dziewczynę, żeby wyznała mu miłość. Chce w ten sposób odebrać ją Kerimowi. Kobiecie robi żal wariata, ale nie ma zamiaru się mu poddawać.

Reszat tymczasem jest przesłuchiwany na posterunku policji. Policja podejrzewa go dokładnie o to, co zrobił – czyli przechował Mustafę. Ten jednak zręcznie lawiruje i próbuje się wykpić. Perihan aż skręca, gdy słucha tych kłamstw.

Niespodziewanie pojawia się sąsiadka, która… widziała w nocy kogoś uciekającego z garażu Yaszaranów.

Kerim prowadzi poszukiwania na własną rękę. Dzięki pomocy Hacer udaje mu się znaleźć starą fabrykę butów, gdzie Mustafa przetrzymuje Fatmagül.

Mustafa próbuje powstrzymać parę przed ucieczką. Dochodzi do walki. Gdy Mustafa próbuje uderzyć siekierą bezbronnego Kerima, Fahrettin Fatmagul strzela do niego.

Grzech Fatmagül odcinek 128 – producencki opis serialu

Serial jest adaptacją powieści Vedata Turkali. Młoda i piękna Fatmagül mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Wkrótce ma się odbyć jej ślub z Mustafą, miejscowym rybakiem, którego kocha od dziecka.

Niestety, tragiczne wydarzenie krzyżuje te plany i odmienia na zawsze jej życie. Pewnego dnia Fatmagül zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona…

Grzech Fatmagül odc. 128 i następne – ważna informacja

Grzech Fatmagül odc. 128 na vod.tvp.pl dostępny jest przez 14 dni od emisji. Po tym czasie znika nieodwołalnie z witryny TVP.

<< serial turecki Grzech Fatmagül odc. 127 | Grzech Fatmagül odc. 129 >>


Ilustracje:

  • wszystkie – źródło: Fatmagülun Sucu Ne – oficjalny kanał YouTube
Ocena ogólna
Twoja ocena
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]