GRZECH FATMAGÜL odcinek 127 VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Grzech Fatmagül odc. 127 ZA DARMO [11.01.2017]. Kliknij LINK i ZOBACZ Grzech Fatmagül odc. 127 ipla / vod – oglądaj TERAZ:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 127 online vod.tvp.pl [odcinek dostępny od godz. 15:00 w środa, 11.01; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ – albo sprawdź odcinek na YouTube dalej]

/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund/

Maska antysmogowa i antypyłowa – najtaniej:
>> M JAK MIŁOŚĆ odcinek 1269 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD M jak miłość odc. 1269

Grzech Fatmagül odcinek 127 online vod.tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 1
  • data premiery TV: środa, 11.01.2017
  • godzina: 13:50
  • Grzech Fatmagül odcinek 127 VOD TVP.pl: TAK, od 11.01.2017 do 25.01.2017 – patrz LINK powyżej

>> ZŁOTE SERCE odcinek 13 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Złote serce odc. 13 ZA DARMO [9.01.17 * pon.]

Grzech Fatmagul odc 127 na YouTube:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 127 online po turecku z angielskimi napisami [Amara / YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; mogą wystąpić blokady ze strony nadawcy]

Grzech Fatmagül odc. 127 YouTube to Fatmagülün Suçu Ne 64.Bölüm (part 1 / część 1) – możesz go po turecku zobaczyć TUTAJ albo wprost na YouTube.


Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

Grzech Fatmagül odcinek 127 POWTÓRKA – zobacz:

Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

  • czwartek, 12.01, godzina ~9:00 – TVP 1

>> Na Wspólnej odcinek 2408 player TVN – OGLĄDAJ VOD Na Wspólnej odc. 2408 ZA DARMO [11.01.2017 * wt.]

Grzech Fatmagül odc. 127 opis, STRESZCZENIE:

Mustafa porywa Fatmagul i nieprzytomną zawozi ją do opuszczonej fabryki. Tej samej, w której kiedyś przetrzymywali go Yaszaranowie.

Kerim w tym czasie opowiada o swojej przyjaźni z Erdoganem, Selimem i Vuralem. Okazuje się, że wszyscy czterech chodzili do tej samej podstawówki i byli przyjaciółmi. Jednak on był tylko kowalem, a oni – synami bogaczy.

Okazuje się, że spotykając się z nimi w życiu dorosłym, czuł się wykorzystywany. A jednak chciał być, żeby tylko z nimi przebywać. Wziął nawet pigułkę, którą Erdogan dał mu w dniu gwałtu.

Perihan w tym czasie robi awanturę Reszatowi, że wpuścił do domu Mustafę. Jest wściekła, że zabójca Vurala mieszkał razem z nimi. Tę awanturę przerywa sąsiadka, z którą – jak się okazuje – Reszat umówił się na biznesowe spotkanie.

Rodzina martwi się, że nie może się skontaktować z Fatmagul. Mehmet w tym czasie odnajduje w internecie blog Nil, która wspiera Fatmagul w walce z gwałcicielami.

Mustafa nagrywa Kerimowi wiadomość, w której deklaruje, że zemści się na nim w możliwie najgorszy sposób. A Fatmagul jest już w jego rękach, przy nim – czyli tam, gdzie zawsze powinna być.

Błagana przez Kerima Haczer wyznaje policjantom, że Mustafa przyznał się do zabicia Vurala. Tym razem Munir nie zdąży zamknąć jej ust. Przyjedzie na posterunek zbyt późno.

Funkcjonariusze odkrywają, że Mustafa uprowadził Fatmagül samochodem należącym do holdingu. Pojawiają się w firmie i zabierają Yaşaranów na posterunek.

Selim i Erdogan coraz poważniej będą myśleć o ucieczce z kraju. Mają jednak świadomość, że ten czyn oznacza automatyczne przyznanie się do winy i skończy się więzieniem. Gdy próbują po cichu zwiać z firmy, zatrzymuje ich Meltem.

A Mustafa zapowiada Fatmagul, że jeśli ma umrzeć, to zabierze ją ze sobą. Co oznacza zapewne, że podczas użycia broni przez policję najpierw zechce zabić Fatmagul. Ma zamiar jednak ukarać Kerima znacznie boleśniej niż zabijając Fatmagul…

Grzech Fatmagül odcinek 127 – producencki opis serialu

Serial jest adaptacją powieści Vedata Turkali. Młoda i piękna Fatmagül mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Wkrótce ma się odbyć jej ślub z Mustafą, miejscowym rybakiem, którego kocha od dziecka.

Niestety, tragiczne wydarzenie krzyżuje te plany i odmienia na zawsze jej życie. Pewnego dnia Fatmagül zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona…

Grzech Fatmagül odc. 127 i następne – ważna informacja

Grzech Fatmagül odc. 127 na vod.tvp.pl dostępny jest przez 14 dni od emisji. Po tym czasie znika nieodwołalnie z witryny TVP.

<< serial turecki Grzech Fatmagül odc. 126 | Grzech Fatmagül odc. 128 >>


Ilustracje:

  • wszystkie – źródło: Fatmagülun Sucu Ne – oficjalny kanał YouTube
Ocena ogólna
Twoja ocena
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]