GRZECH FATMAGÜL odcinek 126 VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Grzech Fatmagül odc. 126 ZA DARMO [10.01.2017]. Kliknij LINK i ZOBACZ Grzech Fatmagül odc. 126 ipla / vod – oglądaj TERAZ:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 126 online vod.tvp.pl [odcinek dostępny od godz. 15:00 w wtorek, 10.01; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ – albo sprawdź odcinek na YouTube dalej]

/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund/

Maska antysmogowa i antypyłowa – najtaniej:
>> BAKE OFF ALE CIACHO odc. 12 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ Bake Off Ale Ciacho “Karnawał” [9.01.2017]

Grzech Fatmagül odcinek 126 online vod.tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 1
  • data premiery TV: wtorek, 10.01.2017
  • godzina: 13:50
  • Grzech Fatmagül odcinek 126 VOD TVP.pl: TAK, od 10.01.2017 do 24.01.2017 – patrz LINK powyżej

>> BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1573 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Barwy szczęścia odc. 1573 ZA DARMO [9.01 * pon.]

Grzech Fatmagul odc 126 na YouTube:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 126 online po turecku z angielskimi napisami [Amara / YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; mogą wystąpić blokady ze strony nadawcy]

Grzech Fatmagül odc. 126 YouTube to Fatmagülün Suçu Ne 63.Bölüm (part 2 / część 2) – możesz go po turecku zobaczyć TUTAJ albo wprost na YouTube.

Grzech Fatmagül odcinek 126 POWTÓRKA – zobacz:

Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

  • środa, 11.01, godzina ~9:00 – TVP 1

>> Na Wspólnej odcinek 2408 player TVN – OGLĄDAJ VOD Na Wspólnej odc. 2408 ZA DARMO [10.01.2017 * wt.]

Grzech Fatmagül odc. 126 opis, STRESZCZENIE:

Hacer zostaje doprowadzona na posterunek. Zaczyna żałować dnia, w którym poznała Mustafę.

Fahrettin spotyka się z właścicielem gazety, który śledził sprawę gwałtu na Fatmagul. Dowiaduje się, że wydawca został zastraszony przez Munira.

Mimo to nadal śledził sprawę – okazuje się, że lekarz, który dokonał obdukcji Fatmagul, wyprowadził się do Bodrum 6 miesięcy po zajściu. Z pracy w mieście Fatmagul zrezygnowali też wszyscy inni pracownicy służby zdrowia, którzy byli w jakikolwiek sposób powiązani ze sprawą.

Ukrywany przez Yaszaranów Mustafa czuje się bardzo pewnie. Na tyle pewnie, że nie waha się grozić Selimowi. Traci jednak animusz na widok psa nowej sąsiadki Yaszaranów – taki to z niego kozak.

Na posterunku u Haczer pojawia się tam Münir i używa gróźb, by odwieść ją od wyjawienia prawdy. Mówi wprost: opowie matce o życiu Haczer, jeśli ta nie będzie posłuszna. Okazuje się przy okazji, że to mąż Haczer wywiózł ją do niemiec, a tam sprzedał do domu publicznego.

W efekcie kobieta po raz kolejny zwodzi policję. Tym razem grozi jej za to poważna odpowiedzialność prawna.

Kerim obawia się, że Fatmagül wciąż żywi uczucia do byłego narzeczonego. Wyciąga ten wniosek po rozmowie, podczas której Fatmagul zastanawia się nad zmianami, jakie zaszły w Mustafie. Dziewczyna jest zaskoczona, że człowiek mógł się przeobrazić z rybaka w zabójcę.

Reşat przekazuje Mustafie, że Fatmagül złożyła obciążające go zeznania na podstawie opowieści jego żony. Mustafa wykorzystuje okazję, by uciec z domu Yaszaranów. Śledzi Fatmagül i Kerima. Gry Kerim jest w gabinecie terapeutki, Mustafa porywa Fatmagül. Wrzuca na tylne siedzenie samochodu i gdzieś wyjeżdża…

Grzech Fatmagül odcinek 126 – producencki opis serialu

Serial jest adaptacją powieści Vedata Turkali. Młoda i piękna Fatmagül mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Wkrótce ma się odbyć jej ślub z Mustafą, miejscowym rybakiem, którego kocha od dziecka.

Niestety, tragiczne wydarzenie krzyżuje te plany i odmienia na zawsze jej życie. Pewnego dnia Fatmagül zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona…

Grzech Fatmagül odc. 126 i następne – ważna informacja

Grzech Fatmagül odc. 126 na vod.tvp.pl dostępny jest przez 14 dni od emisji. Po tym czasie znika nieodwołalnie z witryny TVP.

<< serial turecki Grzech Fatmagül odc. 125 | Grzech Fatmagül odc. 127 >>


Ilustracje:

  • wszystkie – źródło: Fatmagülun Sucu Ne – oficjalny kanał YouTube
Ocena ogólna
Twoja ocena
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]