GLINIARZE odcinek 160 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO [SERIAL] - IPLA ONLINE Gliniarze odc. 160 z [14.11.17 * wt.] - kliknij, ŻEBY ZOBACZYĆ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
GLINIARZE odcinek 160 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO Gliniarze odc. 160 - kliknij LINK, żeby obejrzeć nowy serial Polsatu Gliniarze z dn. 14.11.2017. Gliniarze odc. 160 ipla.tv ZA DARMO - zobacz TERAZ: GLINIARZE odcinek 160 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO>> LINK DOWNLOAD Gliniarze odc. 160 online ZA DARMO [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE]Serial Gliniarze odc. 160 został udostępniony 18.09.2017.

GLINIARZE odcinek 160 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO Polsat - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: Polsat
  • premiera TV: wtorek, 14.11.2017
  • kiedy: 17:00
  • online za darmo Gliniarze odc. 160 ipla.tv: TAK - patrz LINK powyżej

Gliniarze odcinek 160 POWTÓRKA:

Powtórka serialu Gliniarze odc. 160 dostępna jest pod LINKiem powyżej.
  • /brak informacji o powtórkach/

Gliniarze odcinek 160 opis, STRESZCZENIE:

Na policję dzwoni kobieta z prośbą o pomoc. Detektywi znajdują ją pobitą i nieprzytomną w mieszkaniu. Ofiara jednak odmawia przyjęcia pomocy - twierdzi, że straciła przytomność podczas wieszania firanek. Rozwiązanie sprawy komplikuje fakt, że sąsiedzi kobiety nie chcą współpracować z policją, a jej mąż nagle znika... Tymczasem Natalia chce zrobić Kubie niespodziankę i przychodzi do jego mieszkania ze śniadaniem. Drzwi otwiera jej Natasza, która wygląda na zadomowioną w mieszkaniu Roguza.

Gliniarze odcinek 160 opis producencki

Sprawy kryminalne w serialu Gliniarze, są nie tylko intrygujące ale również trzymające w napięciu dynamiczne akcje policyjne. W serialu zobaczymy najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujących bohaterów, zagrożenie życia i silne emocje. To już 3 sezon serialu paradokumentalnego Gliniarze który emitowany jest codziennie. Bohaterami serialu to dwa zespoły policyjnych detektywów, a także szef i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Tytułowi „Gliniarze” to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz – dumny warszawiak z dziada pradziada, absolwent prawa w typie macho i pochodząca z Pionek, świetnie wyszkolona feministka z ponadprzeciętną empatią oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski - doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk w typie naukowca, bazującego na twardych danych. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie całej Warszawy i okolic. Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności.

 GLINIARZE odcinek 160 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO

>>Gliniarze odcinek 159 online ipla.tv  |  Gliniarze odcinek 161 online ipla.tv - OGLĄDAJ: >>
Źródło: Źródło ilustracji: wszystkie – POLSAT/IPLA – zrzuty ekranu z serialu Gliniarze odc. 160

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!