Sie 18, 2017
498 Views

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 online ZA DARMO – oglądaj Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie NA ŻYWO (18.08). Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 online ZA DARMO  – transmisja na żywo 18.08. GDZIE OGLĄDAĆ Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2017 LIVE: ipla.tv. Kliknij LINK i sprawdź PROGRAM TRANSMISJI z Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2017 albo OGLĄDAJ Z NAMI JUŻ TERAZ – kliknij:
>> LINK Festiwal Weselnych Przebojów MRĄGOWO 2017 NA ŻYWO  [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie] Po zakończeniu emisji wszystkie części dostępne będą LINK  [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Festiwal FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 transmitowany jest przez telewizję TVN oraz ONLINE ipla.tv.

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 online ZA DARMO – TRANSMISJA NA ŻYWO:

  • transmisja TV: TVN, ONLINE ipla.tv
  • kiedy: 18 sierpnia (piątek)
  • godzina: 20:00 (początek transmisji)
  • stream online: TAK, ipla.tv (patrz LINKi powyżej)

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 – transmisja na żywo 18.08 – kto wystąpi:

W piątek 18 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie usłyszymy najpopularniejsze weselne hity. Czy można wyobrazić sobie ślubne imprezy bez popularnych piosenek jak „Windą do nieba”, „Parostatek”, „Ona tańczy dla mnie”, „Biały miś” czy „Żono moja”? Na scenie w Mrągowie wystąpią m.in. Krzysztof Krawczyk, Weekend, Paulla, Masters, Top One, Dwa Plus Jeden, Wojciech Gąssowski, Classic czy Milano. Koncert poprowadzą Elżbieta Romanowska, Agnieszka Hyży i Rafał Maserak.

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos zabrzmią prawdziwe, weselne przeboje. Będzie nastrojowo, sentymentalnie, ale przede wszystkim nie zabraknie gorących, energetycznych tanecznych hitów. Wystąpią zespoły Dwa Plus Jeden i Bolter. Pierwszy zagra swój najpopularniejszy w karierze utwór „Windą do nieba”, a drugi niestarzejący się „Daj mi tę noc”.

Krzysztof Krawczyk, piosenkarz o charakterystycznym barytonowym głosie, od przeszło pół wieku lansuje wielkie przeboje. Jego kariera nie ma żadnych granic, przebył tysiące kilometrów w trasach koncertowych na świecie i w Europie. W Mrągowie wokalista zaśpiewa między innymi swój słynny „Parostatek”. Na scenie pojawi się również Paulla. W jej wykonaniu usłyszymy m.in. święcący triumfy w minionej dekadzie na POPliście RMF hit „Od dziś”.


FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 – POWTÓRKA dn. 18.08:

  • /brak informacji o powtórkach/


FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 – plakat:

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 online

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Mrągowo 2017 onlineKategorie:
NOWOŚCI · ROZRYWKA

Zostaw komentarz