Euro 2016 Polska – Francja POWTÓRKA odbył się 19.01.2016. Gdzie powtórka, kiedy i o której? Kliknij i zobacz, kiedy retransmisja meczu Polska – Francja na Euro 2016 w piłce ręcznej Euro 2016 Polska – Francja  POWTÓRKA online za darmo:

> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; działa wyłącznie na terenie Polski]

Euro 2016 Polska - Francja  POWTÓRKA (retransmisja)

  • Polsat Sport – środa, 20.01, 11:50,
  • Polsat Sport – czwartek, 21.01, 9:50

>> Euro 2016 – oficjalne transmisje live

Po zwycięstwie nad reprezentacją Irlandii piłkarze Adama Nawałki są pewni wyjazdu do Francji. Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca, a zakończy 10 lipca. Zagości w dziewięciu miastach, a mecze francuskiego turnieju zostaną rozegrane na dziesięciu pięknych i nowoczesnych stadionach.

Piłkarskie święto we Francji rozpocznie się 10 czerwca na Stade de France. O 21 na murawie paryskiego stadionu zobaczymy reprezentację gospodarzy, która zgodnie z tradycją zainauguruje turniej finałowy. Finał również zobaczymy na największym stadionie francuskiego turnieju – Stade de France. Pierwszy gwizdek 10 lipca o 21.

>>  Euro 2016 POLSKA – FRANCJA 19.01 online. KTO WYGRAŁ: Polska 31:25. Kliknij i OGLĄDAJ:  >> 

Piękne stadiony czekają

Dziewięć miast, dziesięć stadionów. A wszystko dlatego, że dwa obiekty położone są w stolicy Francji – Paryżu. Są to Stade de France i Parc de Princes. Inne obiekty francuskiej imprezy to: Stade Velodrome w Marsylii, Stade Bordeaux-Atlantique w Bordeaux, Stade des Lumieres w Lyonie, Stadium Municipal w Tuluzie, Stade Felix-Bollaert w Lens, Stade Geoffroy-Guichard w Saint-Etienne, Stade Pierre-Mauroy w Lille i na Allianz Riviera w Nicei.

Kto jedzie do Francji?

Awans na Euro 2016 świętowało już szesnaście drużyn. Francja, Islandia, Czechy, Belgia, Walia, Hiszpania, Niemcy, Polska, Anglia, Szwajcaria, Irlandia Północna, Rumunia, Austria, Włochy, Portugalia i Albania – mogą rozpoczynać przygotowania do piętnastych finałów mistrzostw Europy. Zostało tylko osiem wolnych miejsc. Cztery zespoły bezpośrednio zakwalifikują się do turnieju we Francji, a cztery będą mogły cieszyć się po listopadowych barażach.

Dla wszystkich uczestników Euro 2016 przygotowana jest doskonała baza hotelowa i treningowa. Reprezentacja Niemiec już w czerwcu wybrała swój ośrodek. A przecież awans wywalczyła dopiero w ostatnim meczu eliminacji, w październiku. Drużyna Joachima Loewa zamieszka w Evian, uzdrowisku nad Jeziorem Genewskim. Trzy kilometry od stadionu, na którym będzie trenować. Na razie nie wiadomo, który ośrodek wybierze reprezentacja Polski.


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl