Euro 2016 POLSKA – FRANCJA Euro 2016 w piłce ręcznej: Mecz Polska – Francja relacja na żywo 19.01.2016 od 20:30 (studio od 20:00). GDZIE TRANSMISJA: live TV Polsat, Polsat Sport, LIVE ONLINE Polska – Francja w ipla.tv od 20:30. Kliknij LINK i oglądaj:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]Polska – Francja. Mecz online i transmisja. 19.01.2016 – Stream na żywo POLSAT SPORT

>> Polska – Francja 19.01 – POWTÓRKA – kliknij i zobacz

Euro 2016 POLSKA – FRANCJA – transmisja na żywo w TV i live w internecie

  • Gdzie w TV: Polsat, Polsat Sport
  • Gdzie online: ipla.tv, cena od 4,9 zł za mecz.
  • Kiedy: 19.01.2016, 20:00 (studio), 20:30 (mecz)

Euro 2016 POLSKA - FRANCJA

 

19 stycznia mecz Polska – Francja. Transmisja meczu online w Internecie – gdzie oglądać? Stream na Polsat Sport. Zaczynam odnosić wrażenie, że moi piłkarze mają wewnętrzną potrzebę rozgrywania horrorów. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć straty koncentracji w końcówce meczu. Myślę, że nikt nie spodziewał się, że będziemy potrafili w taki sposób roztrwonić trzy bramkową przewagę w ostatnich minutach. Przynajmniej ja się tego nie spodziewałem. To jednak wyłącznie moja wina – powiedział trener Michael Biegler na konferencji prasowej po meczu Polska – Macedonia na mistrzostwach Europy, zakończonym zwycięstwem „Biało-czerwonych” 24:23.

Euro 2016 POLSKA – FRANCJA RELACJA NA ŻYWO

Euro 2016. Mecz Polska – Francja online. Transmisja na żywo w Internecie. Gdzie oglądać – Nikt nie spodziewał się tego, że tak zagramy w końcówce. To jednak tylko mój błąd, bo nie wysłałem na parkiet sześciu zawodników, którzy zagraliby tę końcówkę z odpowiednią koncentracją – dodał Biegler, który nie omieszkał podziękować kibicom: – Bardzo dziękuję, że tak licznie przybyli do hali. Ogromnie nam pomogli, byli niewiarygodni. Dziś Polacy zagrają o pierwsze miejsce w grupie z Francją. Zdecydowanym faworytem spotkania są Francuzi, aktualni mistrzowie olimpijscy i świata. Polacy nie są bez szans, choć historia starć nie przemawia za biało-czerwonymi.

Mistrzostwa Europy 2016 w piłce ręcznej odbywają się w Polsce w dniach 15-31 stycznia 2016 roku.W turnieju wystąpi 16 zespołów, automatycznie do mistrzostw zakwalifikowała się Macedonia jako organizator imprezy. Mecze są rozgrywane w czterech miastach Polski: Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

vod tvp.pl
admin@online-tv.pl