EL PRINCIPE DZIELNICA ZŁA odcinek 39 online VOD TVP.pl [SERIAL] – OGLĄDAJ ZA DARMO serial hiszpański El Principe odc. 39 [26.09. * wt.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
EL Principe DZIELNICA ZŁA odcinek 39 online VOD TVP.pl ZA DARMO. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial hiszpański El Principe - Dzielnica zła z dn. 26.09.2017 ONLINE na VOD TVP. Kliknij i ZOBACZ TERAZ: Nowość! Czas 43:39 Oglądaj  online [ ZA DARMO ] OGLĄDAJ EL Principe - DZIELNICA ZŁA  LINK DOWNLOAD El Principe - Dzielnica zła odcinek 39 vod.tvp.pl [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE]

EL Principe DZIELNICA ZŁA odcinek 39 online VOD TVP.pl i TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP1
  • kiedy w TV El Principe - Dzielnica zła 39: wtorek, 26.09.2017
  • godzina: 22:30
  • online El Principe - Dzielnica zła odcinek 39 online: po emisji odcinka w TVP1 - patrz LINK na górze
  • KAŻDY ODCINEK DOSTĘPNY W VOD PRZEZ 14 DNI OD PREMIERY!

El Principe - Dzielnica zła odc. 39 POWTÓRKA - zobacz:

Powtórka odcinka dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial powtórzony zostanie w następujących terminach:
  • czwartek, 28 września, godzina 3:40 TVP 1 (powtórka)

El Principe - Dzielnica zła odcinek 39 streszczenie, opis:

Faruq to szef gangu narkotykowego. Zawiera on układ z komisarzem Moreyem, w zamian za współpracę ma otrzymać nową tożsamość i wyjechać z rodziną w bezpieczne miejsce. Khaled od Serkina kupuje materiał wybuchowy, rosyjskiego handlarza bronią. W tajemnicy testuje go, aby wykorzystać je w zamachu planowanym wspólnie z przywódcą marokańskich dżihadystów, Marwanem. Ukryte na budowie ładunki wykradają dwaj robotnicy. Morey zastawia pułapkę na Serrę. Podejrzewa go bowiem o zdradę i współpracę z terrorystami. Nie wie jednak, że Serra ma go zlikwidować na polecenie swojego skorumpowanego zwierzchnika.

El Principe - Dzielnica zła  streszczenie, opis:

El Principe to niebezpieczna dzielnica hiszpańskiej Ceuty zamieszkała w dużym stopniu przez ludzi pochodzenia arabskiego. Groźna siatka islamskich terrorystów upatrzyła ją sobie na idealny punkt werbowania przyszłych zamachowców. Wywiad hiszpański podejrzewa, że miejscowi policjanci przymykają oko na działalność terrorystów, a może nawet z nimi współpracują. Wysyła więc na Ceutę Javiera Moreya, jednego ze swych najlepszych agentów. Ma on rozpracować swoich podwładnych i ustalić prawdę.

<<serial El Principe odc. 38| VOD serial hiszpański El Principe odc. 40 >>


Źródło: Źródło ilustracji: wszystkie – TVP/VOD TVP – zrzuty ekranu z serialu EL Principe DZIELNICA ZŁA odc. 39

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!