Kwi 11, 2016
41 Views

DRUGA SZANSA odcinek 9 VOD – online TVN PLAYER Druga Szansa odc. 9 z 18.04.2016. Kliknij i OGLĄDAJ za darmo:

Written by


DRUGA SZANSA odc. 9 na VOD TVN w Player.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Druga Szansa z dn. 18.04.2016. Druga szansa odcinek 9 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK UWAGA, odcinek 9 serialu Druga szansa zostanie udostępniony do obejrzenia w piątek, 15.04.2016 r. ok. 22:35.
>> Druga Szansa – piosenka z serialu

Druga Szansa odc. 9 STRESZCZENIE:

Monika kierowana wyrzutami sumienia postanawia odwiedzić Marcina i wyznać mu prawdę o swojej współpracy z jego synem oraz planowanym występie stand-up Ksawerego.Jednak w mieszkaniu Marcina zastaje Kingę, która swoim wyglądem sugeruje, że spędziła noc u Marcina… Monika jest zdziwiona i zraniona, nie ma jednak odwagi na konfrontację  z Marcinem dlatego unika z nim kontaktu. Marcin dowiaduje się, że jego syn ma problemy w szkole, odkrywa także przez przypadek, że Ksawery wystąpi w Rabanie. Wściekły wpada tam razem z Kingą psując występ synowi. Wszystkie tajemnice wychodzą na jaw, a cały wieczór kończy się wielką awantura na linii Monika – Marcin, Marcin – Ksawery.Kinga wykorzystuje sytuację i próbuje zbliżyć się do Marcina. Wypadek samochodowy Sary na szczęście nie był tragiczny, aktorka tylko trochę pokiereszowana ląduje w szpitalu. Tam odwiedza ją i Zeit i Starczyńska, oboje zaniepokojeni tym jak stan zdrowia Sary wpłynie na realizację ich serialu.Grzegorz stara się odzyskać rodzinę i pomaga Lidce w organizowaniu imprezy urodzinowej dla dzieci z klasy Kalinki. Justyna w końcu namawia matkę na odwyk w Ośrodku Leczenia Uzależnień. Zeit dowiaduje się wreszcie kto chciał wyeliminować Monikę i podłożył jej felerną paczkę. Kim okaże się wróg Moniki? I jak zachowa się w tej sytuacji Jakub Zeit?

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment