access_timeCzwartek 12-10-2017
remove_red_eye2
comment0

DLACZEGO JA odcinek 787 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO [SERIAL] - IPLA Dlaczego ja? odc. 787 z [13.10.17 * pt.] - kliknij, ŻEBY ZOBACZYĆ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
DLACZEGO JA odcinek 787 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO Dlaczego ja? odc. 787 - kliknij LINK, żeby obejrzeć nowy serial Polsatu Dlaczego ja? z dn. 13.10.2017. NOWA SERIA 15 ZA DARMO w IPLA.tv  - zobacz TERAZ: DLACZEGO JA odcinek 768 online IPLA >> LINK DOWNLOAD Dlaczego ja? odc. 787 online ZA DARMO [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE]Serial Dlaczego ja? odc. 787 został udostępniony 13.10.2017.

DLACZEGO JA odcinek 787 online IPLA OGLĄDAJ ZA DARMO Polsat - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: Polsat
  • premiera TV: piątek, 13.10.2017
  • kiedy: 14:50
  • online za darmo Dlaczego ja? odc. 787 ipla.tv: TAK - patrz LINK powyżej

Dlaczego ja? odcinek 787 POWTÓRKA:

Powtórka serialu Dlaczego ja? odc. 787 dostępna jest pod LINKiem powyżej.
  • /brak informacji o powtórkach/

Dlaczego ja? odcinek 787 opis, STRESZCZENIE:

Julia Witkowska mieszka z dala od rodziny. Pewnego dnia wraz ze swoim chłopakiem Mariuszem chce odwiedzić matkę Monikę z okazji jej 60. urodzin. Wówczas dowiaduje się od siostry Wiolety Szymczak, że ta zmarła dwa tygodnie temu. Julia ma pretensje do krewnej, że nie powiedziała jej ani o chorobie mamy, ani o jej śmierci. Na pogrzebie Julia spotyka swojego ojca Witolda, który odszedł od rodziny 24 lata temu i nie utrzymywał kontaktu z córkami. On i jego druga żona Urszula zapraszają dziewczyny do siebie do domu. Między Witoldem a Wioletą wybucha kłótnia. Urszula żąda od Witolda, żeby w końcu powiedział prawdę o ich matce. Julia i Mariusz zaczynają podejrzewać, że Monika kiedyś zdradziła Witolda i przez nią rozpadła się ich rodzina. Tymczasem Wioleta zachowuje się nieswojo, nie okazuje żałoby i przeszukuje osobiste rzeczy matki...

Dlaczego ja? odcinek 787 opis producencki

Dlaczego ja? – serial paradokumentalny, emitowany od 15 marca 2010 na antenie Telewizji Polsat i produkowany na mocy licencji niemieckiego formatu pt. Verdachtsfälle (emitowanego na kanale RTL). Jest to pierwszy serial tego typu emitowany w telewizji Polsat. Dzięki dobrej oglądalności i popularności w Internecie przyczynił się do powstania kolejnych tego typu seriali. Polsat postanowił nie przedłużać serialu o sezon jesienny 2015, jednakże format powrócił do wiosennej ramówki 2016 roku.

>>Dlaczego ja? odcinek 786 online ipla.tv  |  Dlaczego ja? odcinek 788 online ipla.tv - OGLĄDAJ: >>
Źródło: Źródło ilustracji: wszystkie – POLSAT/IPLA – zrzuty ekranu z serialu Dlaczego ja? odc. 787
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.