DJOKOVIC – MURRAY wynik 6-1 7-5 7-6 [STREAM ONLINE finał AO 2016]. Kliknij i OGLĄDAJ:
Rate this post

 Australian Open 2016, finał mężczyzn. Mecz Novak DJOKOVIC – Andy MURRAY transmisja TV w niedzielę, 31.01, o 9:30 czasu polskiego. Gdzie transmisja finału AO 2016 w TV: Eurosport 1. DJOKOVIC – MURRAY online za darmo: TAK. Kliknij LINK i oglądaj online:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> WYNIKI live [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Djokovic – Murray KTO WYGRAŁ: Djokovic 6-1 7-5 7-6

>> Fakty w internecie za darmo online kliknij:

Dotychczas Djokovic i Murray grali ze sobą 30-krotnie. Djokovic wygrał 21 z tych pojedynków.Novak Djokovic ma szansę na 6. w życiu zwycięstwo w Australian Open i 11. mistrzostwo w turnieju wielkoszlemowym. Dobra passa Serba trwa od poprzedniego sezonu, kiedy wygrał Australian Open, Wimbledon i US Open. Przegrał tylko w finale French Open.Murray ma nieco mniejszy staż, w Australian Open ma szansę wygrać po raz piąty, ale w ciągu ostatnich pięciu lat wszystkie finały przegrywał. To odwrotnie niż w przypadku Djokovica, który dotychczasowe finały Australian Open zawsze wygrywał.

Podoba Ci się ta transmisja? Daj nam gwiazdkę na dole.Chcesz zaprosić znajomych do oglądania? Przycisk Facebooka znajdziesz poniżej.

>> M jak miłość VOD – oglądaj za darmo wszystkie odcinki

LIVE: Djokovic – Murray 31.01.2016 stream online

STREAM ONLINE ZA DARMO Djokovic – Murray w TV, relacja na żywo. Mecz o mistrzostwo Australian Open: niedziela, 31.01, 9:30. Gdzie obejrzeć w TV: Eurosport 1.

Magazyn Teleman
admin@online-tv.pl

Dodaj komentarz