Lut 6, 2016
154 Views

BOMBOWE DZIEWCZYNY odc. 8 VOD – online Bombowe dziewczyny Fokus TV z dn. 2.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:

Napisane przez
Bombowe dziewczyny Fokus TV odc. 8 na VOD. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Fokus TV Bombowe dziewczyny z dn. 2.02.2016. Bombowe dziewczyny, odc. 8 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:>> LINK [zostanie zaktualizowany po publikacji odcinka; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Bombowe dziewczyny odc. 8 STRESZCZENIE:

>> CudakiPrzytulaki.pl – sklep z pościelą dla niemowląt i dzieci

 Kate zostaje odnaleziona przez detektywa, który prosi ją, aby zidentyfikowała ciało swojego ojca. Pytania mężczyzny coraz bardziej ją niepokoją, dziewczyna myśli więc o ponownym wyjeździe, byle tylko ochronić Betty. Z kolei Ivanowi nie podoba się, że Betty całą swoją uwagę skupia na Kate, a nie na nim. Tymczasem do domu wraca narzeczony Gladys, James.

Bombowe dziewczyny OPIS Fokus TV

Bohaterkami serialu „Bombowe dziewczyny” są cztery kobiety pracujące w kanadyjskiej fabryce broni podczas II wojny światowej. Wojna daje im możliwość wyrwania się z przypisanych ról żon, matek i kochanek. Wolność, swoboda i prawo do miłości mają jednak swoją cenę… „Bombowe dziewczyny” to zupełnie nowe spojrzenie na II wojnę światową – tym razem z perspektywy kobiet.

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz